Zarabianie w programach partnerskich

Czy zarabianie w programach partnerskich może być dochodowe? Do których się zapisywać? Ile kosztują? Te i inne pytania są najczęściej zadawane przez osoby poszukujące dodatkowego zarobku. Odpowiedź na pierwsze pytanie to: Tak jest dochodowe, ale nie zawsze i pod pewnymi warunkami. Na kolejne pytania odpowiem później.

Co to są programy partnerskie, nie będę wyjaśniał bo definicję można sobie znaleźć w wikipedii, ale czym się różnią w skrócie tutaj się dowiecie. Podstawową zaletą programów partnerskich jest brak kosztów uczestnictwa. Są jednak takie na pograniczu MLM, które wymagają pewnych opłat w postaci abonamentów lub subskrypcji. Dlatego warto to od razu sobie wyjaśnić.

TopUp.ZoneInną różniącą cechą programów partnerskich jest wysokość prowizji otrzymywanych od sprzedaży produktu. Nie ukrywam, że najlepsze to te z prowizjami dochodzącymi do 100%, jednak te, aby zarabiać stabilnie wymagają nie tylko sprzedaży, ale i budowy struktury sprzedaży. W tym momencie już ocieramy się o MLM-y.

Ważny jest też produkt, który oferują programy, a będziemy go promować. Nie każdy czuje się dobrze sprzedając np. kredyty, pożyczki lub ubezpieczenia. Zwykle próbujemy sprzedawać wszystko, ale czasami to nie wychodzi i szybko rezygnujemy. Może wtedy lepiej skupić się na jednym rodzaju produktów? Można sprzedawać co nam się podoba, ale poznajmy dobrze jeden lub dwa ich rodzaje. Nie więcej. To nam lepiej wyjdzie. Poznajmy dobrze ten wybrany i zacznijmy go promować. Gdzie promować? Wszędzie gdzie znajdziemy potencjalnych klientów. To wyjdzie nam na lepsze i zarobki będą lepsze. Poza tym staniemy się w pewnym stopniu autorytetem w sprzedaży wybranego przez nas produktu.

Chciałbym teraz pokazać program partnerski, który niedawno odkryłem, a jest dosyć interesujący i posiada ciekawe produkty. Czym on się charakteryzuje:

 • atrakcyjna i nowatorska oferta serwisu
 • wysoka prowizja od 50% do 75% od zakupów poleconego użytkownika
 • dożywotnia prowizja
 • 10.00zł za rejestrację
 • wypłaty na Twoje konto PayPal
 • bogaty wybór materiałów promocyjnych
 • brak konieczności posiadania własnej strony www, możesz promować serwis na FB, YT, forach, poprzez mailing etc.
 • program jest w 100% wypłacalny i wiarygodny.


Tym programem partnerskim jest SunsProfit:

– nie musisz mieć własnego produktu, sprzedajesz produkt SunsProfit.net
– możesz skupić się wyłącznie na polecaniu produktu potencjalnym klientom
– nic nie płacisz za członkostwo w programie partnerskim, wszystko jest darmowe
– nie masz papierkowej roboty i masy rozliczeń związanych ze sprzedażą
– nie musisz prowadzić działalności gospodarczej
– nie martwisz się o dystrybucję, obsługę klienta, SunsProfit zrobi to za Ciebie
– optymalny zysk dzięki wysokiej prowizji sięgającym od 50% do 75% ceny produktu
– będziesz promował produkty bez obaw, dzięki ich wysokiej jakości i gwarancjom dającym pewność  każdemu klientowi
– będziesz pewien, że otrzymasz prowizję dzięki zastosowaniu plików Cookie, które mają 30-dniowy termin ważności
– otrzymasz prowizję, gdy Twój klient kupi ponownie dzięki wiecznej prowizji, więc na jednym kliencie możesz zarabiać wiele razy!

Ja już zacząłem zarabiać zarabiać i jestem pewny, że kto się przyłączy do mnie też będzie zarabiać. http://sunsprofit.net/?ap_id=robert1b
Program Partnerski

Chcesz poznać też inne programy partnerskie które polecam? Zobacz koniecznie TO i TO.

2 thoughts on “Zarabianie w programach partnerskich”

 1. NikolaBuer says:

  Witaj Hubert!
  SunsProfit oferuje jak dotychczas jedynie jeden produkt Grafiki Marketingowe. Dostałam info od admina, że w następnym tygodniu wypuszczają ABC Logo. I tak ma być co tydzień tzn nowy produkt raz w tygodniu. e grafiki są w plikach psd co znaczy ze mozesz je edytowac w photoshopie. Sama zakupilam je z ciekawosci i powiem ze jestem w szoku – jest ich tam chyba z 1000. jak sprawdzalam u projektantów i freelancerów to za głupie jedno logo albo nagłówek chcą od 25zł wzwyż.
  A cena u nich to 47.70 z atyle grafik ktore można edytować to jak za darmo.

  W przyszlości z tego co się dowiedziałam to mają i być programy, ebooki, szkolenia i ma być tego mnostwo. Strona otwarta jest od miesiaca a zainteresowanie jest z tego co widze duze i obiecujace. A co do wypłacania to wypłacają od 50zł na konto paypal. Wszystko jest na stronie opisane Hubercie trzeba tylko poszukac i sie zapoznac. Ja w ciagu 2 dni sprzedałam 1 paczke grafik, kupiłam dla siebie z mojego linka 2 paczkę i do tego doliczone jest 10zl za rejestracje i mam juz 57.70zl czyli na kon iec miesiaca juz mam gwarantowana wyplate. A jeszcze zostalo pol miesiaca do wyplaty. mam nadzieje że do stowki dociągne he he.

  A ja bym chciała polecić te grafiki z tego linka: http://sunsprofit.net/grafiki-marketingowe/ i nie dam swojego reflinka bo admin tej strony napewno skasuje komentarz mój. zapewniam ze kazdy kto kupi bedzie mega zaskoczony i zadowolony. Takich grafik marketingowych jeszcze nie widzialam, a sama juz z nich korzystam ipromuje swoje inne programy. Zapraszam na moje konto YT: https://www.youtube.com/user/SzybkaKaska
  Pozdro wszystkim

 2. Hubert Oleszczuk says:

  Brakuje mi informacji o tym jaka jest tematyka programu partnerskiego SunsProfits. Na stronie programu znalazłem tylko paczki grafik (nie przyglądałem się jej dokładnie, przejrzałem ją na szybko). To jedyny rodzaj produktu, czy program partnerski oferuje coś jeszcze?
  A i można wiedzieć jaki jest próg wypłaty w tym programie partnerskim?
  Hubert Oleszczuk ostatnio opublikował…Podstawy pozycjonowania cz.2 – o czym często zapominamy?My Profile

Comments are closed.