Zarabianie na zakupach bez inwestycji

Właśnie dołączyłem do polskiego projektu zakupowego eNTa System. Nie mam zielonego pojęcia, czy to wypali czy nie. Dołączenie prawie nic nie kosztuje. Obecnie głównym zadaniem grupy jest budowanie grupy zakupowej (działamy od marca). Do sklepów ruszymy w styczniu i będziemy zarabiać na obrocie z zakupów swoich oraz własnej grupy zakupowej.

Dlatego warto już teraz dołączyć do eNTa System i działać, aby na starcie kiedy będzie boom na firmę mieć dużo rąk do pracy w swoim zespole. Chodzi o zakupy codzienne te które i tak każdy robi, czyli masło, proszek do prania, pomidory, itd. Ale również paliwo, lekarstwa i artykuły budowlane.

Zakupy będą zliczane za pomocą specjalnej karty, którą każdy uczestnik otrzyma najpóźniej przed samym startem. Ja już swoją kartę otrzymałem i część ludzi z firmy też. Zysk jest z obrotu, ściśle określony przez plan marketingowy. Jedyny koszt to 57 zł ROCZNIE plus VAT (karta prepaid Alior bank oraz administracja). O wszystkich innych kartach możesz zapomnieć.

Co fajne, tutaj nie musimy szukać osób, które chcą schudnąć, które mają na inwestycję, czy chcą pielęgnować cerę itd. Każdy robi zakupy i będzie je robił zawsze więc nie trzeba martwić się o obrót.

Trochę mnie to zastanawia, z czyich dochodów mają być pobierane dla nas prowizje? Trochę to za trudne i za mało posiadamy informacji, aby teraz zrozumieć zasadę działania systemu. Ktoś musi za to zapłacić. Projekt jest ciekawy i mam nadzieję realny. Ja już się zarejestrowałem i poza szukaniem partnerów, będę bardzo mocno go obserwował. W sumie nic mnie to nie kosztuje.

Więcej dowiesz się z tego filmu

 

Jesteś zainteresowany/a tym projektem zapraszam do kontaktu lub rejestruj się tutaj