Zarabiaj na zakupach

Kilka miesięcy temu kiedy usłyszałem o programie Qassa nie bardzo dowierzałem jego skuteczności i wiarygodności. Ponieważ jednak uczestnictwo w nim nic nie kosztuje postanowiłem dołączyć i zobaczyć jak to działa samemu. Niczego nie ryzykowałem, jedynie trzeba było poświęcić programowi codziennie trochę czasu na klikanie w maile które dostawałem, za co otrzymuje się wynagrodzenie w postaci punktów nazwanych Qoins. Nie ma tych reklam dużo bo tylko kilka dziennie. Poza tym program oferuje jeszcze kilka innych możliwości zarobku. Można zarobić polecając program innym, grając w gry, wypełniając ankiety i co dla mnie najciekawsze robiąc zakupy w internecie. Już nawet rodzinę przekonałem, aby kupując książki, elektronikę, chemię lub inne produkty robić to poprzez Qassa. Program współpracuje z ponad 650 sklepami online w których robiąc zakupy otrzymujemy Qoins jako prowizję. Nie trzeba ich robić na siłę, ale każdy ma jakieś potrzeby i konieczność zakupienia czegoś do domu, dla siebie, czy dla rodziny. Na przykład od czasu do czasu muszę kupić tusz do swojej drukarki i wtedy zamiast kupować w sklepie normalnym, kupuje w sklepie online który współpracuje z Qassa i zarabiam Qoins. Ktoś może powiedzieć, że w tych sklepach online jest drożej. Czasami może i tak, ale jest sporo właśnie tańszych i jeszcze z darmową wysyłką. Dlaczego nie skorzystać? Takich potrzeb jest wiele i jeszcze więcej możliwości.

Największe zarobki w Qassa są na poleceniach, ale to nie było moim głównym celem. Na początku też wyliczyłem sobie ile czasu będę czekał, aby zrobić pierwszą wypłatę (50 zł minimum = 1mln Qoins) klikając w codzienne reklamy w mailach, nie polecając nikogo. Wyszło mi 12-14 miesięcy. Powiedziałem sobie nie to mnie nie interesuje. Jednak pozostałem w programie i zdałem się na to co wyjdzie, nie angażując się specjalnie. Czasami klikałem, czasami nie. Po niespełna 6 miesiącach czyli o połowę krócej mogłem wykonać pierwszą wypłatę z programu. Praktycznie bez zaangażowania, bez polecania, robiąc zakupy tylko za pośrednictwem Qassa zebrałem 1mln Qoins co pozwoliło mi zlecić wypłatę. Zaskoczyło mnie to, bo nie sądziłem, że tyle można uzbierać w takim czasie bez polecania. Kwota można powiedzieć jest śmieszna, bo co to jest 50zł. Jednak każda złotówka jest cenna i zbierając kilka takich programów z możliwością zarobku bez angażowania się da jednak różnicę. To zawsze jest jakiś dodatkowy zarobek.

Qassa_wypłata

Jak by nie było moim zdaniem warto uczestniczyć w programie. Często uczestniczymy w programach lojalnościowych z których nie mamy żadnych korzyści, tu uczestnictwo nic nas nie kosztuje, a korzyści są prawdziwe, namacalne i pewne. Nadal będę robił zakupy za pośrednictwem Qassa, bo nic mnie to nie kosztuje, a każdy grosz ma swoją wartość.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

lightblue_dolacz-teraz