RevShare z polski rodem

Kiedyś już były próby stworzenia polskiego programu typu RevShare, jednak nie odniosły one większego sukcesu. Ten program jednak jest inny i ma ogromne zaplecze reklamowe w postaci portalu społecznościowego FutureNet.

Współzałożycielem oraz właścicielem jest Roman Ziemian, który tworzy ten program po części wzorując się na TrafficMonsoon. Będzie to program który zarabiać będzie od samego początku dzięki udziałom we własnym portalu społecznościowym. Start planowany jest na 8 kwietnia, ale już od 6.04 będzie można kupować paczki reklamowe.

Ten program będzie wyjątkowy, gdyż firma go tworząca ma już ogromne doświadczenie i zaplecze biznesowe. Połączyła RevShare z matrycami, a za promocję tego projektu wzięli się praktycznie wszyscy marketerzy z Polski.

W tym projekcie na początku zarabiać będziemy 1,5% dziennie. Paczki kosztować będą 50$ i wypracowywać będą 20% więcej czyli paczka po zamknięciu będzie miała wartość 60$. Zarobek w postaci 5% z automatu jest przeznaczany na matryce czyli na zakup pozycji w systemie matrycowym. W matrycy zarabiamy 5% do 10 poziomu w unilevelinerów z osób wpisanych przez nas i też ze spadów. Matryca jest trójkowa. Dodatkowo zarabiamy 50% z zarobków naszych bezpośrednich poleconych, którzy zarabiają kasę ze swojej matrycy. Jeśli więc Twój polecony zarobi 100$ ze swojej matrycy to Ty zarobisz 50$.

W skrócie cechy programu i zalety projektu

 • Paczka reklamowa kosztuje 50$ i zarabia 60$
 • Naliczenia na początku 1,5% dziennie
 • 6 poziomów z poleconych – 8%, 4%, 2%, 2%, 1%, 1%
 • 12 opcji wypłat
 • Portal społecznościowy z ponad 200tyś. partnerów
 • Wiele aplikacji wspomagających: strony przechwytujące, autoresponder itp.
 • Wkrótce dostępna będzie aplikacja na smartfony z systemem IOS i Android, gdzie zarabiać będzie mozna właśnie używając telefonu lub tableta.
 • Firma polska z Wrocławia z biurem w tym mieście

Jeśli chcesz wiedzieć więcej warto przeczytać PLAN marketingowy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do tego projektu to poniższy przycisk przeniesie Ciebie do strony rejestracji.

lightblue_dolacz-teraz

One thought on “RevShare z polski rodem”

 1. Robert says:

  Zakup paczek reklamowych w FutureAdPro już działa. System oficjalnie ruszy za niecałe 2 dni.

Comments are closed.