Prosty sposób na zarabianie?

Osób chcących zarabiać w internecie jest wiele. Podobnie jest ze sposobami zarabiania. Ale czy istnieje prosty i darmowy sposób aby zarobić w internecie?

Problem jest złożony bo jak coś jest proste to nie darmowe, a jak darmowe to nie zawsze takie proste. Jest w sieci wiele programów które oferują niby prosty sposób aby zarobić sporą kasę, ale nie zawsze są uczciwe i często okazuje się nie darmowe. Weźmy taki program o którym jakiś czas temu było bardzo głośno „Szefem.pl”. Bardzo prosty, na początku darmowy, a potem trzeba za niego płacić sms-ami i to wcale nie mało. Problem w tym, że do tej pory nikt nie wypłacił z programu ani złotówki. Przynajmniej nigdzie takich informacji nie znajdziemy. Czyli program prosty, ale nie darmowy i nie gwarantujący zarobek.

Inne typy programów do prostego zarabiania to różnego rodzaju revShare lub PTC (PayToClick). Co do revShare to myślę tylko o takich w których zarabiamy klikając bez inwestycji w udziały. Proste, bo zarabianie polega tylko na klikaniu, ale ile można na tym zarobić? Kilkadziesiąt centów lub kilka dolarów dziennie przez kilka godzin klikania. Mnie takie zarabianie nie interesuje. Szkoda mojego czasu na coś takiego. Co innego PTC, ale działanie jest podobne, a zarobek też znikomy.

W takim razie czy istnieje program w którym zarobimy sporą kasę i to w prosty sposób?

Jeśli nie chcemy nic inwestować lub nie możemy zainwestować będzie to bardzo trudne. Większość programów opiera się na podobnym schemacie i wymaga od nas choćby minimalnej inwestycji. Najprostszy sposób na zarobienie to revShare w którym kupujemy udziały. Na przykład taki znany już przez chyba wszystkich Traffic Monsoon. Zarobimy w nim 10% od wartości inwestycji przez 55 dni. Niby mało, ale  w jakim banku zarobisz tyle? Paczka kosztuje 50$, to nie mało, ale dodatkowo poza tym procentem zyskujesz coś innego. Ale o tym za chwilę. Zarabiając w internecie nie można skupiać się tylko na jednym biznesie. Musimy być w kilku, można w kilku revShare, MLM-ach, PTC i innych. Od razu ostrzegam przed programami typu HYIP. Łatwo w nich zarobisz, ale tylko na początku i przy bardzo mądrej strategii. Są to jednak programy bardzo wysokiego ryzyka. Programy te zwykle mają bardzo krótki żywot. Podobnie jest z Cyclerami, zarabiają tylko Ci co są na samym początku, bo wtedy im pozycje się zamykają szybko.

Inaczej jest z MLM-ami. W nich zarobisz dużo, inwestycja nie koniecznie duża, ale pracy jaką trzeba włożyć w rozwijanie struktury jest mnóstwo. Trzeba poza tym mieć wiedzę i predyspozycje do promocji, pomysły na promocję, umiejętność rozmowy z ludźmi i zapraszania ich do biznesu. Nie jest to jednak nie możliwe. Sam działam w 3 takich programach z sukcesem, a poświęcam im 1-2 godzin dziennie. Zobacz na przykład jak działamy w All In One Profits, bo to przecież MLM, ale jak pomocny i dający fajne zarobki. Poza tym z minimalną opłatą.

Kolejnym sposobem na zarobienie w internecie jest też zostanie traderem na rynkach walutowych Forex. Potencjał zarobkowy jest ogromny, duża jest jednak inwestycja początkowa i sporo nauki, zbierania informacji, doświadczenia i analizy rynku. Wierzcie mi znam osoby, które zarobiły w tym biznesie już bardzo dużo. Nie jest to jednak biznes dla każdego, ale czasami warto spróbować. Zainteresowanych zapraszam TUTAJ bo ten system jest prosty i skuteczny.Make-Money-Online_FB

I gdzie tu to proste zarabianie? Trzeba inwestować, polecać, promować itd. Wcześniej pisałem o Traffic Monsoon, gdzie kupując paczkę reklamową zyskujemy poza procentem jeszcze coś. Zarabiamy klikając tylko 10 reklam dziennie poza tym mamy możliwość reklamowania innego biznesu, np. MLM lub programu partnerskiego. To jest bardzo duża zaleta gdyż większość uczestników Traffic Monsoon to osoby zainteresowane zarabianiem dlatego skuteczność reklamowania w tym programie może być dużo wyższa niż w innych systemach reklamowania. Czyli zarabiamy na paczkach, oglądaniu reklam płatnych i na poleconych, którzy oglądają reklamy. Jest jeszcze inny program revShare o podobnym do Traffic Monsoon potencjale i zyskach, ale bez możliwości zarobku bez inwestycji. To LikesXL, który ma bardzo mocne i stabilne podstawy do tego, aby trwać w tym biznesie przez wiele miesięcy i lat. Czy to już wszystko co jest na rynku? Znacie RentierCash.com? Na pewno tak. To miała być recepta na proste zarabianie. Jednak ten pomysł się nie przyjął do końca.

Wnioski są takie. Każdy sposób zarabiania jest prosty, ale nie na tyle jak sobie większość to wyobraża. Trzeba inwestować, uczyć się, reklamować, promować, sprzedawać, handlować, blogować, postować, klikać itd itd. Nie ma takiego systemu w którym zarobimy bez pracy. Każda praca wymaga wysiłku i umiejętności odpowiednich do danego zadania. Dobrze jest mieć wsparcie w tym temacie i takie otrzymasz od sponsora, któremu zależy na tym abyś zarabiał. Na mnie możesz polegać, ale ja też wymagam pracy. Bez tego nic nie osiągniemy.

Chcesz zacząć ze mną zarabiać dołącz do mnie bez inwestycji w Traffic Monsoon lub z niewielką opłatą do All In One Profits. Pomogę zarobić.