Program dla odważnych

Miałem w tym programie już nic nie robić, nie logować się, zapomnieć o nim. Zraziłem się i obraziłem na niego, bo był obiecujący ale jego potencjał został zmarnowany i sporo w nim straciłem. Straciłem głównie zysk bo wkład odzyskałem, ale nadzieja na dalsze zyski była duża. Jednak programy typu Ponzi z założenia są programami, które po pewnym czasie przestają już płacić. W tym jednak jest trochę inaczej.

Program ten przeszedł kilka metamorfoz, a zaczynał od znanego przez starszych JBP (JustBeenPaid), który do pewnego czasu funkcjonował rewelacyjnie. Potem trochę niezrozumiałe decyzje zmieniły go na HYIP pod nazwą ProfitClicking, który zbyt długo nie przetrwał. Ratując ten program o wielkich możliwościach i trochę unikalnym skrypcie, sprzedano go lub przekształcono w AdClickExpress, który też na początku funkcjonował w miarę poprawnie i pozwalał zarobić. Jednak częste restarty systemu doprowadziły go do stanu beznadziei. Wiele osób zraziło się tym i wycofywało z niego. Kasa zainwestowana zaczynając od JBP została, ale była niemożliwa do wypłacenia. Służyć jednak mogła i może do zasilenia zakupu nowych paczek reklamowych. W jakiej ilości to zależy od statusu uczestnika i typu środków jaka mu pozostała z tamtych poprzednich programów. Teraz program znowu zaczął się zmieniać, wprowadził nowe rodzaje paczek reklamowych z różnymi procentami zarobków, nowe formy reklam i nowe sposoby zarabiania. Wypłaca zarobione pieniądze już od 10$. Może nie wypłaca instant, ale wypłaty są realizowane. Dowód poniżej.

ACX_Wypłaty

Ile można zarobić? Paczki zarabiają różnie. Od czego to zależy tego nie wiem. Sam teraz mam paczki zarabiające 6% i 7% dziennie. Jedno na co warto zwrócić uwagę to nie warto kupować paczek typu „repurchase”. Lepiej wypłacić i wpłacić na kolejna paczkę. Jest przy tym strata na prowizji, ale procent zarobku jest znacznie większy więc stratę tą zrekompensuje z nawiązką.

ACX_DSC

Dlaczego program jest dla odważnych? Głównie z powodu doświadczenia jakie mamy z tym programem i jego niezbyt chlubnej przeszłości. Widać jednak ogromną wiarę i determinację w utrzymanie programu i zmiany opinii o nim. Właściciele starają się zapewnić programowi stabilność. Ilość restartów ma zostać mocno ograniczona, z powodu dodatkowych źródeł dochodu firmy poprzez nowe formy reklamowe. Trzeba jednak mieć na względzie, że jest to program typu HYIP i w związku z tym duże ryzyko inwestycyjne. Czy można mu zaufać? To decyzja indywidualna. Znam osoby które mimo ryzyka wpłaciły ostatnio spore sumy i dość dużo wypłacają. Ich ROI już przekracza 100%. Sam ponownie zainwestowałem niewielką sumę mając na uwadze ryzyko. Wykorzystuje przy tym środki, które pozostały z przeszłości i były nieaktywne w programie. Moje ROI zbliża się już do 100% i pewnie niedługo je przekroczy. Wtedy zarobki będę miał już na czysto, jeśli do tego momentu nie będzie restartu.

Dla zainteresowanych podaje link do programu

http://www.adclickxpress.com/?r=vzx7lkF8aP

3 thoughts on “Program dla odważnych”

 1. Hubert Oleszczuk says:

  Dlatego jedna z najważniejszych zasad inwestowania brzmi „inwestuj tyle ile możesz stracić”. Gdy się jej trzymasz, to ewentualne straty nie bolą tak bardzo 😉
  Hubert Oleszczuk ostatnio opublikował…Jaki darmowy program do pisania wybrać?My Profile

 2. admin says:

  Dlatego trzeba inwestować tyle, aby ewentualna strata nie doprowadziła nas do bankructwa, tak jak napisałaś. Tak jest w każdym programie typu hyip lub ponzi. Ryzyko jest większe lub mniejsze, ale jest zawsze.

 3. Aleksandra says:

  Właśnie największy lęk przy wchodzeniu w tego rodzaju biznesy budzi zła opinia, która ciągnie się w sieci, i tak z jednej strony mówisz, że faktycznie no starają się, ale z drugiej złe doświadczenia były.
  Przy takich programach z nadszarpniętą opinią (zwłaszcza na sobie) naprawdę trzeba mieć albo mocne nerwy, albo najzwyczajniej w świecie duże zaplecze finansowe, którego ew. utrata nie prowadzi do bankructwa:)
  Aleksandra ostatnio opublikował…Zarabianie w Traffic Monsoon – OpinieMy Profile

Comments are closed.