Po co mi reklama i co mam reklamować?

Takie pytanie często jest mi zadawane przez osoby które dopiero zaczynają poznawać rynek zarabiania w internecie i programy revshare. Nie wiedzą co maja zrobić z kredytami otrzymanymi z zakupu paczek reklamowych. Przytaczam im wtedy pewna rozmowę jaką przeprowadziłem z jednym z przyszłych partnerów biznesowych.

Ja: Czym się Pan do tej pory zajmował lub obecnie zajmuje?
Partner: Na co dzień staram się sprzedawać samochody.
Ja: Pewnie dużo na tym Pan zarabia, więc dlaczego szuka Pan zarobku w internecie.
Partner: Nie do końca, czasami trudno jest znaleźć nabywców i przez dłuższy czas nic nie zarabiam, wtedy szukam innych źródeł dochodu.
Ja: Jak Pan znajduje klientów na samochody?
Partner: Ogłoszenie na portalu ogłoszeniowym, w gazecie itp.
Ja: Poza portalami ogłoszeniowymi gdzieś Pan jeszcze reklamuje swój towar?
Partner: Nie
Ja: Co by Pan powiedział na to aby reklamować swój towar (tutaj samochody) w internecie, docierać do większej grupy odbiorców, a przy okazji zarabiać na tej reklamie?
Partner: Ciekawe nie słyszałem o takiej możliwości.
Ja: To jest właśnie metoda podwójnej korzyści, reklamowanie swojego biznesu i zarabianie na reklamie.

To problem wielu ludzi, którzy nie wiedzą jak swój biznes rozwijać. Sprzedają coś, ale bardzo im trudno dotrzeć do klientów. Strona internetowa z produktami, sklep internetowy, aby dotarła do nich duża grupa klientów, potencjalnych nabywców, wymaga wypromowania, nakładów na pozycjonowanie w wyszukiwarkach itd. Jest to dość kosztowne. Reklamy na portalach z dużą liczbą wizyt kosztują sporo i pewnie to się opłaca. Jednak na początku uruchamiając biznes lub go rozwijając nie zawsze mamy na to fundusze lub są bardzo ograniczone. Nie ważne co sprzedajemy, ważne jest aby dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Wynajęcie specjalistycznej firmy od e-marketingu kosztuje i też nie mamy gwarancji powodzenia.

Programy RevShare to taki skrawek tego rynku bardzo mocno się rozwijający. W łatwy sposób pozwalaja dotrzeć do wielu klientów na całym świecie. Nie twierdzę, że programy te są bardzo skuteczne. To zależy od wielu czynników. Grono osób zainteresowanych tymi programami oraz uczestników tych programów jest ograniczone, chodź ciągle rośnie. Co jest właśnie jego zaletą. Ważny jest „targetting” czyli docieranie reklamy do osób z odpowiednimi zainteresowaniami i miejscem zamieszkania.

Mam kilku partnerów biznesowych, którzy dzięki programom revshare sprzedają książki, kosmetyki, biżuterie i suplementy diety. A przy okazji zarabiają na paczkach reklamowych wcale nie małe pieniądze. To jest właśnie biznes, szukać okazji zarobku wszędzie gdzie to jest możliwe, nawet na tym na co musimy wydać pieniądze, aby zarabiać w naszym biznesie. ja nie mam problemu z nadmiarem kredytów z paczek reklamowych, wydaję je na reklamowanie tego co sprzedaję i innych biznesów. Dzięki temu docieram do większej ilości klientów, partnerów. Zdobywam nowe kontakty biznesowe i zarabiam realne pieniądze.

Zarabianie w programach revshare jest niezwykle proste. W większości programów wystarczy wyklikać dziennie 10 reklam aby zarabiać prowizje na paczkach reklamowych. Nie ukrywam tego że sporo trzeba na początku zainwestować, aby dziennie zarabiać 50 , 100 lub więcej dolarów. Jest to jednak dobry sposób na zarabianie i na promowanie swojego biznesu. Wszystkim moim partnerom polecam 4 programy revshare, które w tej chwili dają największe zarobki, oraz są najbardziej stabilne. Poniżej znajdziesz banery tych programów. Opisu dodatkowego nie mam co robić, bo znajdziesz ich opisy na tej stronie.

Każdy kto zarejestruje się z mojego linku może liczyć na szerokie wsparcie mojej strony.Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe słowa kluczowe

  • Programy RevShare