Oszuści i cwaniacy rozwala każdy dobry system

W internecie działam i zarabiam już od kilku lat. I wciąż jest to samo, zmieniają się tylko programy, technologie i portale do zarabiania. Od samego początku byli też tacy, którzy swoim cwaniactwem i oszustwem próbowali szybko zarobić. Coraz to powstają nowe portale i systemy, nowe zabezpieczenia przed oszustami, ale też i rośnie liczba tych, którzy właśnie chcą je wykorzystać do nie zawsze zgodnych z prawem celów. Admini dwoją się i troją, aby przeciwdziałać oszustom. Jednym to wychodzi lepiej innym gorzej. Ilu już takich było, którzy musieli zamknąć system bo hakerzy, mafie i oszuści rozwalali im system.

Mamy wielu bardzo zdolnych programistów, ludzi o ogromnej wiedzy, którzy z chęci zysku lub z powodu swoich kompleksów rozwalają to co inni z mozołem tworzą. Na pewno głównym powodem tego są pieniądze, lub brak pieniędzy. Może są niedowartościowani, nie mają uznania od pracodawcy, może nie mają żadnego pracodawcy i robią to z chęci zemsty, wyładowania swojej złości na innych. Może z czystego hobby i satysfakcji, aby pokazać to jakim się jest dobrym. Nie wiem czy w ten sposób chcą sobie zaskarbić uznanie, a potem znaleźć lepszą pracę. Może się mylę ? Trochę to dziwna metoda.download full movie Guardians 2017

Ostatnio dowiedziałem się jak to zdolni programiści, pisząc boty i skrypty próbowali szybko dorobić się na dość nowym i obiecującym programie zarobkowym PaidVerts. Na szczęście admini szybko zauważyli co się święci i podjęli działania w celu ukrócenia szkodliwej działalności. Wyłapani ponieśli karę, chodź moim zdaniem za niską bo nie wiem czy ją tak odczują. Zabranie 50% BAP to niewiele. Jakby zabrali 75% lub 90% to by była kara. Mieli w swoim dorobku po kilka milionów BAP więc strata połowy niewiele zmieni.

Gry także opanowali i rozwalali system totalnie. Ile w historii już było systemów które właśnie botami zostało wywalonych. Admini musza być czujni. A tracą na tym zwykli ludzie, zwykli Kowalscy, którzy chcą zarobić w uczciwy sposób. Każdy system ma dziury, kwestia czasu tylko kiedy zostaną odkryte, powstaną znowu nowe boty je wykorzystujące lub zostaną załatane przez administratorów. Wszystko na krótką metę. Ktoś musi na tym stracić. Dobrze, że w tym systemie admini są czujni. Mam nadzieję, że tak dalej będzie. System działa i ma się dobrze. Zarobki dzięki czujności adminów też będą większe i bardziej stabilne.