Nie zawsze co nasze polskie to złe

Krąży taka opinia, że polskie programy do zarabiania są nic nie warte. Ale tak na prawdę dlaczego tak mówią? Co w nich jest złego? Powiem nawet że są identyczne jak te zagraniczne lub nawet lepsze. To wszystko zależy od nastawienia i wiedzy na ich temat. Polskich programów do zarabiania powstaje coraz więcej. Znamy już LucreLab, który może nie wygląda na polski na pierwszy rzut oka, ale właścicielami są Polacy i program ma sporo udogodnień właśnie dla nas obywateli Polski.

Ostatnio wpadł mi do mojego portfolio kolejny program polskiego pochodzenia. Co w nim jest takiego szczególnego? Otóż nie jest to program typu RevShare. Jakaś odmiana, bo tych revShare pojawiło się ostatnio co nie miara. Zarabianie w nim nie polega na klikaniu. Najważniejsze w programie mówi się jasno „Żaden biznes nie ma gwarancji zysku i zwrotu kapitału – takie są cechy biznesu. Każdy z nas jest dorosły i bierze ryzyko inwestycyjne na siebie”. Tak wygląda każdy biznes internetowy i tradycyjny. Trzeba to mieć na uwadze i w swojej świadomości. Program o którym wspominam to RentierCash. Nazwa niby obca, ale program w pełni polski i po polsku.

logo_1_2Jakie ma zalety i wady? Co o nim wiemy?

Dyrektorem programu jest Łukasz Wilk. Na stronie podany jest do niego oficjalny numer telefonu. Nie sprawdzałem go, ale myślę że to nie ściema. Podane są także adresy email biura, fundacji i dotyczący płatności. Firma gwarantuje odpowiedź w maksymalnie 48 godzin.

Więcej informacji w filmie.

Zalety:22_RC

 • Bardzo mała i jednorazowa inwestycja (20$ czyli około 70zł)
 • Zarabiamy polecając lub nie. W pierwszym przypadku zarobimy więcej i szybciej w drugim też zarobimy ale wolniej.
 • Ta jednorazowa inwestycja po przejściu do ostatniej linii warta jest $1500
 • 4 poziomy poleceń, z każdego poziomu zarabiamy 5% od każdej osoby.
 • Zarabiamy na własnych jednostkach, jednostkach poleconych i reinwestycjach poleconych partnerów z każdego poziomu.
 • Zarabiamy też na comiesięcznych konkursach
 • Dojście do już 3 poziomu gwarantuje nam zwrot inwestycji i zysk.
 • Strona jest w 100% po polsku

Wady

 • Szkolenia które zakupujemy nie są jeszcze dostępne, bez tego to na razie jest program bez produktu, a znawcy tego biznesu wiedzą co to oznacza.
 • Minimalna wypłata to  więcej niż 30$
 • Dostępny tylko procesor Payza

10_RCZarabiamy wtedy gdy na tym samym poziomie za nami ustawi się określona liczba jednostek tego samego rodzaju. Brzmi to trochę enigmatycznie, ale gdy kupimy jedną jednostkę za 20$ i po nas zakupione zostanie tego nie wiadomo dokładnie, ale np. 6 jednostek też po 20$ to otrzymamy zarobek w wysokości 30$. Napisałem 6, ale dokładnie nie wiem ile bo nie ma tego nigdzie w opisie. To jest pewnego rodzaju wada, ale jeśli ktoś wie dokładnie ile to jest to proszę umieścić to w komentarzu pod artykułem.

Program wygląda ciekawie. Ma aspiracje wyjścia na świat i to jemu życzę. To coś innego niż do tej pory spotykane programy. Ja już w tym programie działam i będę obserwować  i aktywnie w nim uczestniczyć. Polecam wszystkim, gdyż inwestycja 20$ to żadna inwestycja, a zarobek 20 lub 50% to i tak lepiej niż lokata w banku. Zainteresowanych zapraszam do rejestracji.

02RentierCash

 

3 thoughts on “Nie zawsze co nasze polskie to złe”

 1. Ewa says:

  Podobno od września firma ma wejść na rynki zagraniczne, a wtedy jest spora szansa na większy przypływ zakupionych jednostek w danym miesiącu. Myślę, że teraz jest jeszcze dobry moment na wejście do programu, za kilka miesięcy kiedy program osiągnie swoje maksimum, uzyskanie reinwestycji będzie już dużo trudniejsze.
  Trzeba pamiętać o tym, że na samym początku, kiedy firma wystartowała, można było kupować jednostki przez system paypal co miało znaczny wpływ na dynamikę zakupów. Obecnie wdrożony został inny, mniej znany system płatniczy – payza, a także możliwość dokonania zakupu poprzez wpłatę na konto bankowe. Te dwie opcje niestety spowalniają proces zakupu nowych jednostek i cały program dużo wolniej się rozwija, ale firma zapowiada wprowadzenie możliwości płatności kartą i to może okazać się strzałem w 10-tkę. Jak będzie? Zobaczymy.

 2. Krzysztof says:

  2.5 jednostki i nasza jednostka przechodzi do kolejnej lini.
  Pozdrawiam
  Krzysztof ostatnio opublikował…Rentier Cash-polski program partnerskiMy Profile

  1. admin says:

   Nie do końca tak. Jak się dowiedziałem jest to 2,5 razy numer naszej jednostki. Więc jak masz jednostkę np. o numerze 1500 to aby się zamknęła musi upłynąć czas aż zostanie zakupionych 2,5 x 1500 = 3750 jednostek. Im numer wyższy tym dłużej. Obecnie jest kupowanych 300 jednostek/mc, więc łatwo obliczyć po jakim czasie zostanie pozycja reinwestowana. Dynamika zakupu spada więc będzie coraz dłużej.

Comments are closed.