Money 2 Money

Zarabiaj jako Agent kredytowy/ubezpieczeniowy. Wypracowujesz dochód pasywny.
Nowy program partnerski i chyba najlepszy jeśli chodzi o system prowizyjny na kredytach i ubezpieczeniach.

Możesz zarabiać na polecaniu naszego programu innym osobom, które zostaną Agentami M2M, a Ty otrzymasz 20% od ich zarobków ze sprzedaży i aż 10% od Agentów przez nich pozyskanych – dzięki temu otrzymujesz tzw. pasywny dochód, ponieważ pozyskani Agenci pracują na Ciebie.

Najciekawszy według mnie panel agenta i chyba jedyny w Polsce, w którym możesz budować swoja grupę agentów i na nich zarabiać jak i sam sprzedając produkty finansowe.
np. masz 20 partnerów i każdy niech średnio zarobi 1000 zł miesięcznie
Daje to kwotę 20 tyś. złotych ty dostajesz 20% z pierwszego miejsca polecenia daje to kwotę 4 tyś. złotych miesięcznie na stale nic nie robiąc.
Jest jeszcze drugie miejsce polecenia na kwotę 10% także program daje ogromne możliwości.

Najlepsi Partnerzy zarabiają nawet 140.000 zł miesięcznie.

Polecasz produkty finansowe i nie tylko.

hipoteczne i 
itd.
Widok panela programu

W programie zarabiamy wg. trzech modeli rozliczeniowych:

CPS – wynagrodzenie od zawarcia przez klienta umowy i spełnienia ewentualnych warunków dodatkowych opisanych w tabeli. Wynagrodzenie jest należne po otrzymaniu przez Money.pl rozliczenia od instytucji oferującej dany produkt.

CPL – wynagrodzenie za wysłany formularz zawierający poprawne dane klienta umożliwiające kontakt doradcy z Klientem. Klient potwierdza fakt złożenia danych i zainteresowanie produktem, w przypadku ubezpieczeń konieczne może też być zrobienie kalkulacji przez Klienta podczas kontaktów z doradcą ubezpieczeniowym. Wynagrodzenie jest należne po otrzymaniu przez Money.pl rozliczenia od podmiotu oferującego dany produkt.

CPA – Wynagrodzenie za wysłany formularz zawierający poprawne dane Klienta, w wyniku którego dochodzi do wykonania przez Klienta określonej aktywności opisanej w kolumnie warunków dodatkowych (np. spotkania z doradcą podmiotu oferującego produkt). Wynagrodzenie jest należne po otrzymaniu przez Money.pl rozliczenia od podmiotu oferującego dany produkt.

Wszystkie zgromadzone prowizje w programie partnerskim Money2Money można wypłacić w dowolnym momencie, jeżeli ich wartość przekroczy 100 PLN.

Prowizje wypłacane są w terminie 14 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionego rachunku lub faktury. Partnerzy posiadający status Wiarygodnego Partnera mają prowizje wpłacane w terminie 3 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionego rachunku czy faktury.

Zgromadzone prowizje w programie partnerskim Money2Money nie przepadają. Nawet po rozwiązaniu umowy można je wypłacić.

Rejestracja w programie nie jest automatyczna, wymaga zatwierdzenia przez administrację. Polecam rejestrację jako wydawca.

One thought on “Money 2 Money”

  1. Pingback: Zarabianie w programach partnerskich | Zarabianie 24 Online
  2. Trackback: Zarabianie w programach partnerskich | Zarabianie 24 Online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge