ZARABIAJ PIENIĄDZE CO 30 MINUT, 7 DNI W TYGODNIU
OGLĄDAJ REKLAMY GIGANTÓW

LikesXL – zarejestrowana w Europie w Liechtenstein firma, która wystartowała w październiku 2015 roku.

Właściciel – SETIMO AG. Na chwilę obecną kilkadziesiąt tysięcy uczestników na całym Świecie.

Cała koncepcja biznesowa jest bardzo prosta. Platforma daje możliwość reklamowania biznesów poprzez umieszczanie na niej płatnych reklam oraz w trakcie tzw. wymiany ruchu. Zakupujemy pakiety reklamowe warte 50 EUR i każdy z nich wypracowuje nam w ciągu 60-80 dni 60 EUR co stanowi około 1% dziennie. Nasze zadanie to obejrzenie dziennie minimum 10 reklam co zabiera około 6 min.

Im więcej „pracujących” pakietów reklamowych – tym większe zarobki pasywne. Limitem jest 900 Pakietów. Do zarobków pasywnych dochodzą premie z poleconych : 8% z każdego zakupu z pierwszej linii , 4% od zakupów drugiej linii . 3 % od zakupów trzeciej linii, 2 % od zakupów czwartej linii, 1 % od zakupów piątej linii . Dodać należy ,że ważnym czynnikiem tutaj jest procent składany. Nawet ze stosunkowo niewielkiej kwoty „reinwestując” zyski można wybudować pokaźne konto.

Na czym zarabiamy?

  1. 1% dziennie od każdej zakupionego PR paczki – Paczki reklamowej. Codziennie przez 24 godziny są robione naliczenia na naszym koncie co 30 min.
  2. Pięciopoziomowy plan kompensacyjny: 8% prowizji za każdy zakup naszych poleconych – PR Paczki (paczki reklamowej) z pierwszego poziomu i odpowiednio: 4% z 2. poziomu, 3% z 3. poziomu, 2% z 4. poziomu, 1% z piątego poziomu.

Czy jest jakieś ryzyko?

Tam gdzie są pieniądze, tam zawsze istnieje ryzyko. Opierając się na FAKTACH: LikesXL działa od października 2015 roku. Wypłaca zlecone wypłaty bez żadnego problemu na podane konto bankowe lub ich kartę MasterCard: EUROPACARD.

Platforma rozwija się błyskawicznie i posiada tysiące partnerów, co generuje olbrzymi ruch i daje dobre miejsce w rankingu Alexa, co przyciąga coraz lepszych klientów reklamowych.

LikesXL jest zarejestrowane w Europie – co jest atutem – i należy do firmy SETIMO AG.

Dlaczego warto podjąć współpracę i zacząć zarabiać?

  • Zarabiamy co 30 minut, każdego dnia przez 24/h
  • Nie musimy nic sprzedawać ani nikogo rekrutować.
  • Tysiące użytkowników może ogląda nasze reklamy jakiegokolwiek innego biznesu.
  • Klikamy tylko 10 reklam dziennie co zabiera około 6 minut.
  • Łatwo w LikesXL odnieść sukces i pomóc innym.
  • W przeciwieństwie od innych RevShare firm LikesXL od samego początku zarabia na reklamach „z zewnątrz”. Są to reklamy największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na Świecie.
  • Świetna oferta prowizyjna dla marketerów. 5 poziomów w planie kompensacyjnym, co jest absolutnym EWENEMENTEM w biznesach RevShare.

Dołącz do LikesXL


Copyright 2019 . All rights reserved.