LikesXL program dla tych co myślą o przyszłości

Mega Nowość… program dla tych co myślą o zarobku i swojej przyszłości. Zobacz najpierw film.

SETIMO. AG – korporacja działająca w Unii Europejskiej z siedzibą w Lichtensteinie i na Malcie , przedstawia program RevShare stworzony z myślą o tych co chcą zbudować stabilny dochód. LikesXL jest przygotowany żeby działał na pokolenia i ma zapewnić wolność finansową Tobie i Twojej rodzinie. Program w którym uczestnicy mają do dyspozycji na jego platformie reklamy i filmy reklamowe największych europejskich i światowych firm. Tego w historii internetu jeszcze nigdy nie było. Oto niektóre z tych brandów:

BMW, VERSACE, NIKE, VOLKSWAGEN, DISNEYLAND, PARIS, ARMANI, ADIDAS, IKEA, PIZZA HUT, GUCCI, GENERAL MOTORS, COCA COLA, BOSS, VOLVO, PRADA, MERCEDES, AMG, RENAULT, SVAROWSKI, AUDI, SONY, L.OREAL, KFC, LUFTHANSA, CHANNEL, ATOMIC, QATAR Airway, PORSCHE

Firma podpisała na 10 lat kontrakt z agencjami reklamowymi reprezentującymi te wielkie brandy z budżetami reklamowymi idącymi w setki milionów $. Firmy których filmy reklamowe oglądamy w LXL otrzymały akceptację demonstrowania nam tych reklam. Generuje to stałe zyski z wszystkich naszych kliknięć i wyświetleń. Odbyło się również w Warszawie w hotelu AIRPORT spotkanie z Master Dystrybutorem LikesXL. Strona LikesXL wkrótce przejdzie selektywną zmianę. W planach też sklep a wiec Platforma Online LikesXL. Będzie także dostępna aplikacja (przed świętami) dzięki której nasze zarobki będziemy mogli sprawdzać na swoich telefonach.

Korporacja SETIMO AG posiada firmę wydającą karty prepaid MasterCards : https://www.cc-cards.cc/europacard-prepaid-mastercard są też właścicielami banku: http://www.emoneyplc.com/en/default.aspA Dog’s Purpose 2017 live streaming film online

Dlatego oprócz zysków do podziału z reklam tak jak w TM ma też inne zabezpieczenia, a wiec dodatkowy dochód. Warto być na początku biznesu. Wiele osób do dziś zastanawia się dlaczego do TM weszło tak późno. Ich dochody obecnie – byłyby dużo większe.
Może być dobry biznes i warto mieć o nim informacje.

Paczki reklamowe nie są tanie bo kosztują 50eu, a płacić można tylko za pomocą kart płatniczych lub przelewu bankowego. Firma nie współpracuje jak do tej pory z żadnym procesorem płatniczym. I tu jest zmiana z ostatniej chwili. Firma podpisała umowę z procesorem Paypal. Jest to potwierdzenie, że się rozwija i wkrótce może stać się głównym graczem na rynku revshare. Ilość uczestników też rośnie i już przekracza ponad 3mln. Nie jest to biznes w którym zarobimy bez inwestycji. Trzeba to wyraźnie powiedzieć. Ci jednak co mogą to powinni się szybko zdecydować, aby potem nie żałować, że nie weszli do programu na początku.

lightblue_dolacz-teraz

Oto symulacja zarobków:

Jeśli dojdziemy do posiadania 900 paczek PR będziemy zarabiać około 9 euro na 30 minut, 432 Euro na dzień, 12.960 Euro miesięcznie.
Można wypłacić te pieniądze lub zapłacić ponownie za 200 pakietów PR .
Kiedy opłaca się ponownie to następnie od 12.960 należy odliczyć 200 razy 50 euro, czyli 10.000 euro.Pozostaje nam „emerytura” 2.960 euro na czysto do wypłaty.
Tak można robić co tydzień a nasz stan posiadania 900 paczek będzie taki sam .
Ale ponieważ ze wszystkich zarobków 5% idzie na portfel reklamowy tak więc 12.960 razy 5% to 648 euro. (Tą kwotę odliczamy od 2.960 tak więc w gotówce wypłacamy sobie rentę 2.312 Euro miesięcznie i do tego mamy duży budżet do reklamy naszych biznesów. Możemy otwierać kolejne konta firmowe więc nasze zyski można powielić w ten sposób…..Pomyślcie jak wspaniały system jest tutaj !

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe słowa kluczowe

 • revshare
 • likesxl opinie
 • likesxl

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe słowa kluczowe

 • revshare
 • likesxl opinie
 • likesxl

2 thoughts on “LikesXL program dla tych co myślą o przyszłości”

 1. Robert says:

  Niestety PayPal wciaż nie został uruchomiony, ale za paczki można płaci przelewem. Tzn. zasilamy konto przelewem.
  Wypłaty tez można robic na przelew,ale od 50eu.
  Program niezwykle stabilny na lata.

 2. Tomasz Sych says:

  Kalkulator Zysków LikesXL pomoże Ci oszacować zyski i wybrać najlepszą strategię.
  Dostępny jest pod tym linkiem https://sellfy.com/p/ba8s
  Pozdrawiam

Comments are closed.