Kryptowaluty

Kryptowaluta to elektroniczna forma środka płatniczego w pełni niematerialnego. Jej bazą jest zdecentralizowana baza danych oparta na sieci peer-to-peer. Cechą charakterystyczną kryptowaluty jest jej anonimowe posiadanie; również obrót nią jest anonimowy. Aby można było płacić kryptowalutą należy znaleźć odpowiedni sklep czy też osobę, która akceptuje taki sposób płatności. Aby dokonać płatności kryptowalutą najczęściej wystarczy znać adres portfela jakim posługuje się w sieci danej kryptowaluty osoba, której chcemy przelać/przekazać nasze jednostki kryptowaluty. W internecie funkcjonują już giełdy i kantory, które obsługują najpopularniejsze rodzaje kryptowalut. Faktem jest, że na przestrzeni ostatniego czasu kryptowaluty zdobywają coraz większą rzeszę zwolenników, a pierwsze miejsce zajmuje kryptowaluta BitCoin.

Pierwszą kryptowalutą jaka powstała jest BitCoin, który na chwile obecną jest najpopularniejszy. BitCoin powstał w 2009 a zaprojektowano go już w 2008; za jako jego twórcę podaje się Satoshiego Nakamoto. Statystycznie co minutę dokonywane jest kilkadziesiąt transakcji, a obroty w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosły 400 krotnie.
Na fali rosnącej popularności BitCoin powstaje wiele jemu pochodnych kryptowalut takich jak na przykład PreisCoin.

Jak zarabiać na kryptowalutach ? takie pytanie wiele osób zadaje. Odpowiedź wydaje się banalna, ponieważ skoro krytpowaluta jest środkiem płatniczym i są dostępne dla niej kantory, giełdy oraz możliwość wydobywania (tworzenia nowych jednostek), to posiada ona własny kursy względem złota, dolara czy czegokolwiek innego. Jak mamy kurs to mamy możliwości na nim zarabiania chociażby poprzez funkcjonujące giełdy kryptowalut. Tak jak możesz zarobic na kupowaniu i sprzedawaniu dolarów lub euro tak samo można robić w przypadku kryptowalut.

W przypadku PreisCoin dochodzi jeszcze zarobek za udział w programie partnerskim.

Chcesz się dowiedzieć więcej o tym programie partnerskim zapraszam na webinar  w każdy wtorek i czwartek o godzinie 21:00. Wystarczy kliknąć w ten link i wejśc o podanej godzinie do pokoju. Można zadawać pytania. http://www.preiscoin.com/academy/?id=lv2zOfgiZs

Więcej informacji TUTAJ.

 

2 thoughts on “Kryptowaluty”

 1. RobertZie says:

  Im bardziej niepewna jest światowa polityka, tym większy popyt na bitcoiny.
  Pomagam każdemu kto się zgłosi do mnie http:\\zarabiajcie.pl
  Kryptowaluty kupuje na Największej Polskiej Giełdzie http:\\bitbay24.pl
  Forum o kryptwalutach http:\\zarabianie.pl

 2. Adrian Blog says:

  Że tak powiem zaczynam się interesowac tematyką kryptowalut i bitcoina. Ciekaw jestem co polecasz w tym temacie. Może uda mi się dostać na jakiś webinar. 😉
  Adrian Blog ostatnio opublikował…KryptowalutyMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge