Ile można zarobić w internecie?

Takie pytanie zadaje wiele osób, tych co już zaczynają zarabiać i tacy którzy nie zarabiają jeszcze lub nie znają takiej możliwości zarobku. Wysokość zarobków zależy tylko od nas. Możemy zarabiać 5$ lub nawet 50$ i więcej dolarów dziennie. Jednak nie zaczniemy zarabiać jak nic nie zrobimy w tym kierunku. W obecnych czasach mamy bardzo duże możliwości zarobkowe. Nie zrozumiałe jest to dlaczego ich nie wykorzystujemy. Z lenistwa? Braku wiedzy? Umiejętności? To wszystko z naszego powodu. Są programy w których można zarabiać nie mając praktycznie żadnej specjalnej wiedzy. Śmiem twierdzić, że nawet przedszkolak by potrafił to zrobić, gdyby dać mu takie możliwości. Instrukcji krok po kroku znajdziemy w internecie co nie miara. Wystarczy tylko chcieć i zacząć działać. Jak nie mamy funduszy na inwestycję, możemy zacząć od zera. Sporo czasu nam zejdzie zanim zarobimy 5$, a jeszcze więcej zanim zarabiać będziemy 5$ dziennie, ale jest to możliwe. Czas zacząć zarabiać!!!.

Zobacz jak to jest proste.

Serwis MxRevShare zmienił się w Mx.World. Poniższe informacje i zrzuty z ekranu są już nie aktualne. Nowe informacje znajdziecie na tej stronie.

Krok 1: Rejestrujemy się do programu <a href=”https://mx cialis in frankreich.world/?r=robert1b”>MX.World

MXR_rejestracja_klik

Krok 2 – Wypełniamy formularz rejestracyjny. Wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 1 minutę. Ważne jest to aby użyć w formularzu konta pocztowego na Gmail, bo od niedawna inne konta pocztowe nie są akceptowane, bo nie akceptowały poczty od tego serwisu.

MXR_form_rejestracji

Krok 3 – Logowanie do serwisu, jednak zanim to nastąpi musimy otrzymać maila od administratora serwisu z potwierdzeniem założenia konta i koniecznością kliknięcia w link aktywacyjny.

MXR_Logowanie

Pulpit programu

Po zalogowaniu się otworzy nam się pulpit programu podobny do tego jak poniżej, z którego najpierw jak jest to konieczne wybieramy język w którym ma być strona. Na tej stronie znajdziemy także swój link referencyjny oraz zielony przycisk, który wykorzystamy do obejrzenia reklam.

MXR.Dashboard

Po kliknięciu w zielony przycisk otworzy nam się strona z reklamami komercyjnymi, które warto kliknąć mimo tego, że na nich nie zarabiamy, ale dzięki zarobkom z tych reklam właściciele mają pieniądze na pokrycie kosztów utrzymania strony.

MXR_Reklamy_komercyjne

Po wyklikaniu reklam komercyjnych przechodzimy do klikania obowiązkowych 10 reklam. Klikamy w czarny przycisk jak na powyższym rysunku i otwiera nam się strona z reklamami  (poniższy rysunek).  

Zarabianie

Aby zarabiać codziennie z paczek reklamowych, które możemy wykupić musimy dziennie obejrzeć tylko 10 reklam. Ważne jest aby obejrzeć reklamy do północy bo wtedy naliczane są prowizje. Za obejrzenie każdej reklamy niezależnie czy są to kwalifikacyjne czy nie dostaniemy od programu 0,005$. Dzięki temu dziennie możemy zarobić bez wkładu 0,5$ bo mamy ograniczenie na 100 reklam dziennie.

Jednak patrząc na to z innej strony po 10 dniach mamy już 5$, które możemy przeznaczyć na zakup najtańszej paczki reklamowej za 5$ i dziennie zarabiać z niej 0,125$. Po 40 dniach mamy z powrotem te 5$, a kolejne 4 dni to już zarobek 0,5$. Każda paczka pracuje nam 44 dni, co w sumie daje nam 5,5$. Ważna jest w tym systematyczność pracy. Zauważyć można, że przez 40 dni jeśli będziemy klikać codziennie po 100 reklam zarobimy już na kolejne 4 paczki, które zaczną nam pracować. Zarobki nam się będą zwiększać systematycznie co spowoduje, że będziemy szybciej kupowali kolejne paczki coraz szybciej i szybciej będziemy zarabiali.

MXR_reklamy

Po kliknięciu w reklamę pojawia się nam Captcha czyli weryfikacja tego czy nie jesteśmy robotem, automatem. Wyglądać będzie podobnie do tego jak pokazuje poniższy rysunek.

MXR_Cptcha

Ponad rysunkami mamy instrukcję co mamy wybrać i przeciągnąć do rysunku obok.

Dla mnie jest to obecnie najłatwiejszy sposób zarabiania jaki jest teraz w internecie. Osoby które nie mają wkładu idealny sposób na rozpoczęcie zarabiania w internecie. Dla tych co już zarabiają idealny sposób na reklamę i zwiększenie swojego kapitału, a przy tym okazja na zdywersyfikowanie portfela.

Zapraszam do współpracy i zarabiania w najłatwiejszy sposób obecnie dostępny w internecie. Osoby chętne do zarejestrowania się bardzo proszę o skorzystanie z poniższego linku referencyjnego. Oferuję w zamian pomoc nawet online przy rozpoczęciu i później w obsłudze tego programu.

https://mx.world/?r=robert1b

3 thoughts on “Ile można zarobić w internecie?”

 1. Hubert Oleszczuk says:

  Jeżeli ktoś zainteresuje się tym sposobem zarabiania, to warto pamiętać o dwóch rzeczach:
  1. Programy typu revshare to branża wysokiego ryzyka – wiele z nich upada, a inwestycje użytkowników znikają. Oczywiście istnieją programy, które trwają dłużej. Jednak mimo to jest to ryzykowna branża.
  2. Zarabianie bez inwestycji w tych programach jest bardzo wolne. W programie, który podałeś jest to 0.5 dolara na dzień. To mała kwota. Chociaż oczywiście lepsze to niż nic 😉
  Hubert Oleszczuk ostatnio opublikował…Kontrola wydatków osobistych – Droga do wolności finansowej #1My Profile

  1. Adam says:

   Wszystko ma swoje ryzyko a to ze trafiłeś może na programy które padają to nie należy każdego obwiniać wina 😉

  2. Robert says:

   Biznes tradycyjny tez jest obarczony ryzykiem podobnie jak internetowy i to wcale nie małym. dziennie w samej tylko polsce zamykanych jest kilkadziesiat firm z powodu klopotów finansowych lub po prostu nie wypłacalnosci. Trzeba miec to na uwadze, ale jak nic nie zrobisz to i tak sukcesu nie osiagniesz i nic nie zarobisz.

Comments are closed.