FutureAdPro działa już od 2014 roku.

FutureAdPro Zarabianie na reklamach

Jak już wiecie z tytułu strony, program ten platforma reklamowa niezmiennie działa od 2014 roku. Jest to jeden z programów firmy FutureNet, który ma za zadanie pomóc nam w budowaniu biznesu.

Wciąż się rozwija i planowane jest w niedługim czasie przejście na wersję 2.0. Co będzie nowego w tej wersji nie wiem jeszcze. Jak na razie jest to klasyczny RevShare, gdzie kupujemy paczki reklamowe za $10 lub $50. Prowizje naliczane są obecnie 2 razy dziennie. Konieczne jest, żeby otrzymać prowizję musimy obejrzeć 10 reklam co 24 godziny.

Zarobki

Zarabiamy w FutureAdPro w walucie wewnętrznej programu FND, które jest przeliczana na $ w stosunku 1:1. Wypłaty realizowane są głównie na kryptowaluty oraz do niektórych procesorów.

Formy wypłat w FutureAdPro

Ja wypłacam głównie FuturoCoin, które sprzedaję na Coindeal lub Bitbay. Bitbay ma tą zaletę, że można od razu przelać walutę ze sprzedanych FTO na polskie konto w banku.

Paczki reklamowe FutureAdPro

Twój status w programie determinuje też ilość możliwych paczek, które możesz zakupić i posiadać. Nie ma jednak co tym się martwić, zaczynamy od najmniejszego poziomu i  z czasem przechodzimy na poziom wyższy. Co ważne, zarabiamy w FutureAdPro pieniądze, ale część zarobionych pieniędzy przeznaczane idzie na konto reklamowe. Właśnie z tego konta reklamowego podnosimy swój status i kupujemy wyświetlanie reklam.

Pozycje statusu w FutureAdPro

Zarabiamy także z osób które zapisały się z naszego polecenia w procencie takim jak podane jest w powyższej tabelce. Jest to procent od każdej zakupionej paczki. W dodatku te osoby są także w Twoje strukturze w FutureNet, gdzie także zarabiasz.

Dlaczego polecam i najbardziej lubię ten program? Z powodu jego prostoty. Każdy może go obsłużyć. Pozwala zarobić i jak na razie najbardziej pewny i stabilny. Poza tym nie wymaga wielkiego zaangażowania. Wystarczy na niego poświęcić 10 minut dziennie, aby zarabiać.

Tyle zarobiłem od 2014 roku

Dlatego ten program to Hit ostatnich lat. Ile programów RevShare w tym czasie upadło? Pamiętacie? Sam już nie mogę się ich doliczyć. Ten wciąż działa i działać będzie.

Jeśli interesuje Ciebie ten program to podaję link do rejestracji. Osoby zainteresowane poważnie dołączeniem nagrodzę w postaci vouchera za 10$, który pozwoli na zajęcie pozycji w strukturze Basic. Pozycja w strukturze jest bezterminowa i tylko od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge