Dlaczego warto zarabiać w FutureNet? – Pasywne zarabianie

Wbrew wszystkim malkontentom i niedowiarkom FutureNet to stabilny, wypłacalny i jeden z najprostszych programów typu revshare w internecie. Co jeszcze jest zaletą tego programu, a to że jest to program z firmą w Polsce. Na dowód wypłacalności pokazuje swoja listę wypłat która może nie jest imponująca, ale zważając ile w program zainwestowałem (150$) jest to i tak niezły wynik. Dołożyć do tego trzeba jeszcze czas który muszę codziennie poświęcić na wyklikanie kilku reklam (ok 10 minut). Obecnie te 10 minut daje mi dziennego przychodu około 12$. Miesięcznie 380$. Z tego oczywiście większą część reinwestuje i trochę wypłacam. Jest to obecnie 50$ na miesiąc, ale jak dobiję do 30-35 paczek to wypłacać będę 100$ na miesiąc. Niektórzy powiedzą, że to mało ale policzmy.

30 dni w miesiącu x 10 minut dziennie = 300 minut/mc = 5 godzin pracy.

43,5$/mc netto dzielimy na 5 godzin ~= 8.7$/godzinę

8.7$ * 3.9zł za 1$ = 33,93zł za 1 godzinę pracy

Ile wynosi obecnie dniówka pracownika fizycznego w Polsce? 12 zł/godzinę może więcej, ale na pewno nie 33 zł.

Moje Prowizje od początku kiedy się zarejestrowałem

FutureNet Prowizje

Ja tę pracę wykonuję podczas oglądania telewizji, odpoczynku itp. Nic mnie to nie kosztuje, a przy okazji zarabiam. Dodatkowo wypłacam to w postaci bitcoinów, których wartość cały czas rośnie, więc jeszcze dodatkowo zarabiam.

Zastanów się to czytając czy nadal będziesz narzekać na program FutureNet, hejtować tych co faktycznie zarabiają lub wciąż zastanawiać się czy wejść i zarabiać. Ja kilka miesięcy temu podjąłem bardzo dobrą decyzję i dzięki temu teraz regularnie zarabiam. Nie dużo, ale jako dodatek do innych źródeł dochodu chyba OK?

FutureNet przycisk

FutureNet Wypłaty

4 thoughts on “Dlaczego warto zarabiać w FutureNet? – Pasywne zarabianie”

 1. Mati says:

  Również najbardziej w revshare cenię sobie FutureNet .
  Polecam wszystkim osobom, które się wahaja

 2. Architekt Kraków says:

  Te programy są świetne 🙂 Uwielbiam je! FutureNet – to jest to!

 3. Tomek says:

  Trzeba miec tylko nadzieję, że program podziała jak najdłużej (z tymi Revshare różnie bywa). Prócz tego jeszcze jakies programy revshare? Czy już tylko ten?

  1. admin says:

   Zostawiłem sobie tylko ten i LikesXL. Wycofuje się z RevShare jako, że jak sam zauwazyłeś nie jest to pewna inwestycja, czasami szybciej padają zanim zdążymy zarobić lub nawet zwrócić sobie wkład. W FN wkład już dawno zwrócony.

Comments are closed.