Co to jest Prawo Przyciągania?

Z wieloma osobami rozmawiałem, którzy tak naprawdę nie wierzą w prawo przyciągania. To samo usłyszałem na wielu biznesowych szkoleniach w jakich uczestniczyłem pracując w korporacji. Ja jednak jestem innego zdania i mogę przytoczyć wiele przykładów potwierdzających działanie prawa przyciągania.

Oto pewien fragment książki, który jakiś czas temu wpadł mi do ręki, a mogę się z nim w pewnym stopniu utożsamić. Zakupiłem potem książkę, która bardzo mi pomogła nie tylko w biznesie, ale i w domu, rodzinie, w kontaktach z innymi i jeszcze wielu innych dziedzinach. Dzisiaj mogę powiedzieć, że książka i film zmieniły moje życie na lepsze. Jednak praca nad sobą trwa nadal i bardzo często wracam do tej lektury.  Jestem człowiekiem głębokiej wiary, a książka pomogła mi ją zrozumieć jeszcze bardziej.

„Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz to w obu przypadkach masz rację” – Henry Ford

secretZanim poznasz, czym jest przyciąganie opowiem ci historię o tym jak trafiłem na film „The Secret” i jak wpłynął na moje życie. To dzięki niemu poznałem tajemnicę, która miała odmienić moje życie. Tą tajemnicą było właśnie Prawo Przyciągania.

Mimo, iż wcześniej dosyć sporo interesowałem sie rozwojem i psychotroniką to po obejrzeniu tego filmu po raz pierwszy zapaliła mi się czerwona lampka i przeszedł mnie dreszcz w znak tego, ze ktoś nareszcie w tak jasny sposób przedstawił całą esencję tego, o czym dowiadywałem się wcześniej z wielu innych książek o podobnej tematyce.

Przeczytaj całą książkę