Aegea – Dobre wibracje

Aegea – Technologia Kwantowa

Co  jeśli istniałby przełom technologiczny który w kilka dni może zmienić Twoje życie?

Innowacyjna i opatentowana Technologia Kwantowego Rezonansu łączy ze sobą najnowsze odkrycia z dziedziny fizyki kwantowej oraz badań genialnego naukowca Nikola Tesli.

Firma powstała w tym roku (nie wiem dokładnie kiedy) w Kalifornii. Jednym ze współzałożycieli firmy jest Jeff Cohen. Osoba z bardzo bogatą biografią firmową. Klasyczny MLM z drzewem binarnym, jakkolwiek z fantastycznymi produktami.

Innymi słowami, firma wprowadza na rynek produkty, jakich jeszcze nigdy nie było. Coś co jest nieprawdopodobnie innowacyjne. Nie będę się powtarzał i duplikował informacji jakie można znaleźć w internecie na temat produktów. Na przykład na tej stronie polskiego AEGEA.

Produkty Aegea

Dlatego tutaj tylko podstawowe informacje na temat produktów:

  • Karta kwantowa – Karta z włókna węglowego wspomagana jest opatentowaną i zastrzeżoną przez AEGEA technologią o nazwie QRT (Quantym Resonance Technology).
  • AEGEA Nitro QuBits jest pierwszym na świecie Bio-Energetycznym Hologramem zwiększającym działanie Tlenku Azotu w układzie krwionośnym.
  • ENERGENTICS RELIEF – Produkt jedyny w swoim rodzaju, unikalny – naładowany energią został stworzony jako system poprawiający energię oraz krążenie dając korzyści takie jak potężna ulga od silnego bólui dyskomfortu, poprawa jasności myślenia, nastroju i samopoczucia, zwiększenie poziomu energii,wsparcie krążenia oraz wydolności układu krwionośnego.
  • EMF SHIELD – Neutralizuje szkodliwe pola elektromagnetyczne
  • FRESHNESS CARD – Wyróżniona Nagrodą Kwantowa Technologia Rezonansowa, która pozwala utrzymać świeżość na dłużej… wszystkiego co dotknie… od jedzenia aż po kwiaty…

 

Kliknij, aby zobaczyć  Polski Trailer

Jak Zarabiamy?

Mamy 8 sposobów zarabiania.

PIERWSZY: Prowizja Detaliczna – Zarabiasz różnicę pomiędzy ceną hurtową a ceną detaliczna na każdym kliencie. Jedyny wymóg, aby otrzymywać Prowizje Detaliczne to zarejestrować się jako Partner.

DRUGI: Bonus Fast Start oparty na 50% punktów BV które wygeneruje każdy zakupiony produkt.

TRZECI: Bonus Binarny Zarabiasz 20% z obrotu całego Twojego Słabszego Zespołu; Kwalifikacją na przykład może być miesięczny autoshipping (40/80BV) oraz 2 bezpośrednio wpisanych partnerów (1 aktywny w lewym i 1 aktywny w prawym zespole).

CZWARTY: Matching Bonus Zarabiasz z 4 poziomów. Bonus oparty o tylko wypłaty Binarne. Osiągnij poziom jak poniżej do tego bonusu.

  1. Bronze Elite = 20% Matching Bonusu z Poziomu 1
  2. Silver Elite = 10% Matching Bonusu z Poziomu 2
  3. Gold Elite = 5% Matching Bonusu z Poziomu 3
  4. Platinium Elite = 5% Matching Bonusu z Poziomu 4

PIĄTY: Generacyjne Check Match Zarabiaj do 10% Generacyjnego Bonusu Check Match wypłacanego do 5 generacji od Twojego Silver Partnera (lub wyższa ranga). Bonus oparty tylko o wypłaty Binarne.

SZÓSTY: Kolejny bonus jest za Awans Rangi. Jednorazowy bonus za awans w randze jest obliczany pod koniec miesiąca i zostaje wypłacony następnego miesiąca jeśli kwalifikacje zostaną osiągnięte i utrzymane

SIÓDMY: Przedostatnim Bonusem jest bonus do Stylu Życia Kwalifikacja dla partnerów na poziomie Platinium Elite

ÓSMY: Ostatni Bonus to 2% Globalnego Obrotu Poczuj się jak Partner firmy i dostawaj cześć z 2% globalnej sprzedaży firmy AEGEA. Kwalifikacja dla partnerów na poziomie Platinium Elite.

Więcej szczegółów po rejestracji i uzyskaniu dostępu do akademii Aegea.

Pakiety startowe – Aegea

Pakiety startowe w Aegea

Zobacz nagranie z webinaru z gośćmi z USA tutaj

Podsumowując, ten program to będzie petarda w branży MLM. Dlaczego? Ze względu na produkty, które będą stosowane przez bardzo wiele osób. Poza tym są to produkty które pomagają w poprawieniu zdrowia.

Jest już bardzo wiele osób potwierdzających działanie produktów i sam też to mogę stwierdzić. 

Dlatego już teraz dołącz do programu kontaktując się ze mną lub rejestrując nawet na darmowym pakiecie TUTAJ

Możesz też dołączyć po obejrzanym webinarze, które odbywają się w każdy wtorek, środę i czwartek o godzinie 20-tej. Link do webinaru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge