3 źródła ruchu na blog

Jednym z największych problemów każdego nowego bloga lub strony jest brak ruchu, brak lub mało odwiedzin. Jest wiele metod generowania ruchu na stronę. Blog nasz może mieć bardzo ciekawą zawartość, ale mimo wszystko nikt o nim nic nie wie. Dlatego potrzebujemy wypromować nasz blog. Jak możemy to zrobić ?

Metody:

 1. Płatne – reklama lub wykup kliknięć w serwisach które taki ruch generują
 2. Bezpłatne – promocja własna

Zajmiemy się metodą drugą.

Czy potrafisz zarobić 200zł dziennie na swoich stronach?

Jakie mamy źródła ruchu bezpłatnego ?Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

 1. Google, jego wyszukiwarka i narzędzie do indeksowania stron. Każdy wie, że Google jest wyszukiwarką najbardziej powszechną, ale mało kto wie dokładnie jak ona działa i jakie zasady stosuje przy indeksowaniu stron. Pewne jest to, że dobra treść i zawarte w niej słowa kluczowe, na pewno podniosą wysoko bloga w indeksach i znajdzie się w wyszukiwarkach na pierwszych stronach. Taki stan będzie generować nam tak zwany „organic traffic” na naszego bloga, a ruch ten jest najcenniejszy i przynosi najwięcej przychodów.
  Google Adsense – sukces zwiększenia zarobków.
 2. YouTube, filmy tworzone i wgrywane przez nas jeśli mają odnośniki do naszego bloga są idealnym źródłem ruchu. Jak film jest atrakcyjny, wartościowy, śmieszny, lubiany itd. to będzie miał dużą widownię, a dzięki temu także wiele osób będzie zainteresowana tym co jest na blogu lub stronie. Warto tworzyć filmy związane z naszą stroną lub blogiem. Filmy takie generują ruch długofalowo i dzięki temu są bardzo wartościowe dla bloga.
 3. Fora i grupy na Facebook – uczestniczenie w dyskusjach na forach lub w grupach na facebook ma na celu zainteresowanie innych naszą osobą i tym co robimy. Wartościowe wpisy, pomagające ludziom powodują, że inni oglądają nasze profile w których mamy odnośniki do bloga. Wchodzą na bloga/stronę i dzięki temu generują ruch. Trzeba tylko pamiętać, aby nie spamować grup swoja osobą. Tylko wpisy dobre generują ruch, nie spamy.

Omówiłem 3 główne źrodła ruchu na blog lub stronę. Są pewnie jeszcze inne, ale warto na początek skupić sie na tych bo są darmowe. Obejrzyj jeszcze film, w którym powtarzane są treści omawiane tutaj przeze mnie lub zobacz to
10 porad jak za darmo generowac ruch na stronie!.

One thought on “3 źródła ruchu na blog”

 1. fanpage says:

  Immediately answer any questions and comments that
  your followers post on your Facebook wall. ) Share your
  last link (at least for now) – On the website, you can add in your name and email address and create a countdown for your
  99 days. These tasks combined all play part in delivering a
  really great experience.

Comments are closed.