TrafficMonsoon

Kolejny program typu RevShare. Tym razem znanego z AdHitsProfits admina Charles Scoville. Ruszył on pod koniec zeszłego roku (10 październik 2014 r.) z impetem i zyskał od razu ogromną popularność. W budowie i w zasadach jest dosyć prosty. Niby wciąż się rozwija, jednak zmiany wprowadzane są raczej kosmetyczne. Większość uczestników powie po co zmiany jak wszystko działa dobrze. Tak jest i pewnie jeszcze trochę tak będzie.

Co program nam oferuje?

 • dobra platforma do reklamowania innych biznesów
 • możliwość zarabiania i reklamowania bez ponoszenia kosztów (chodź przyznam jest to mocno ograniczone i trwa bardzo długo)
 • paczka reklamowa kosztuje 50$ + opłata za procesor, wygasa gdy zarobi $55 ( 110%). Za paczkę otrzymamy 20 kliknięć w nasz banner + 1000 kredytów wymiany ruchu (Traffic Exchange Credits)
 • geo targetting chodź przyznam do tej pory nie wiem jak go włączyć. Pytałem się innych osób dłużej stażem uczestniczących w programie, ale tez nie wiedzieli. Może to tylko chwyt reklamowy.
 • Dziennie do wyklikania od 10 reklam aktywacyjnych + kilkanaście reklam płatnych za $0,02, $0,01, $0,005 i $0,001. Oglądając dodatkowe reklamy (ponad 10) dostajemy za każdą 1 punkt wymiany ruchu.
 • Zarobki na każdym AdPack naliczane są co 60 minut (można w każdej chwili wypłacić lub dokupić nowy AdPack z zysków.
 • Rotator linków
 • Reklama banerowa
 • Zarobki z poleconych 100% wartości kliku poleconego oraz 10% z zakupionej paczki.
 • Dostępne procesory płatnicze to PayPal, STP (SolidTrustPay), Payza
 • Wypłaty i wpłaty odbywają się natychmiastowo (instant)

Wadą programu jest brak jasno określonych wpływów do programu. Z konstrukcji i zasad wynika, że głównym zasileniem w gotówkę jest zakup paczek reklamowych przez nowych i starych użytkowników. Ostatnio pojawiła się informacja, że program ten sprzedaje reklamy nie tylko uczestnikom, jednak brak jest na to dowodów.

Tak program promują ludzie z nim najbardziej związani. (film poniżej)

– skąd biorą się pieniądze w programie? Wg niego TM zarabia na sprzedaży usług reklamowych (minuta 32:15) i porównuje to do działania sklepu warzywnego, który niby działa na tej samej zasadzie (!)

– mówi również że jest pewne na 100% że ludzie w programie zarobią (minuta 35:30). 

Nie wszystko co jest powiedziane w filmie to prawda, ale każdy powinien to sobie sam ocenić.

Mimo wszystko wiele osób do programu przystępuje i w niego inwestuje licząc na zarobek. To czy zarobią to już inna sprawa. Oby program działał długo, bo wtedy jest mniejsza szansa na stratę, a większa na zarobek. Ryzyko jest zawsze i każdy tego typu program to zwykłe Ponzi i kiedyś musi przestać płacić.

Jak na razie, a minęło już ponad pół roku program działa z powodzeniem,a użytkowników wciąż przybywa.

Więcej informacji o projekcie znajdziesz TUTAJ

Share Up To 110 % - 10% Affiliate Program

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge