Czy Ty Też Zadawałeś
Sobie Te Pytania?
To nie dla mnie / Nie poradzę sobie

To chyba najpopularniejsza obiekcja osób, które stykają się z branżą MLM. Wiesz skąd wiem? Bo sam miałem z tym problem. Sama idea tego biznesu jest genialna i oboje wiemy, że da się na tym zrobić ogromne pieniądze ale… No właśnie, zawsze jest jakieś „ale”. Wizja tego, że miałbym robić jakieś prezentacje, spotykać się z ludźmi i pokazywać im produkty oraz biznes niespecjalnie do mnie przemawiała.

Ale od czego jest internet! Znajdziesz tutaj masę ludzi, którzy chcą zarabiać przez internet i szukają możliwości jak tego dokonać. Zauważ, że czytasz teraz to co napisałem a przecież się nie znamy. Czyli da się dotrzeć do osób takich jak Ty czy ja właśnie w sieci.

W związku z tym, że pisze do mnie wiele osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu ale nie wiedzą co konkretnie mieliby robić, postanowiłem nagrać video szkolenie, które pokaże Ci dokładnie krok po kroku co robić aby zacząć zarabiać w internecie. Strategie zarówno dla osób totalnie początkujących jak i tych, które mają już doświadczenie w działaniach internetowych. Szkolenie otrzymają bezpłatnie wszystkie osoby, które dołączą do naszego zespołu.

Czy muszę coś sprzedawać?

Możesz ale nie musisz. Osobista sprzedaż produktów jest tylko jedną z form zarabiania z firmą. Jeśli ktoś lubi sprzedawać to oczywiście może kupować produkty od firmy po cenach hurtowych a następnie sprzedawać je klientom ze swoją marżą.

Dużo więcej jednak można zarobić na budowaniu sieci konsumentów. Czyli ja używam produktów, z których jestem zadowolony i polecam je innym. Zainteresowana osoba składa zamówienie bezpośrednio w firmie, która wysyła produkty kurierem a Ty dostajesz za to prowizję. Jak widziałeś na ostatnich prezentacjach, prowizję otrzymujesz nie tylko od osób, którym polecisz produkty ale także od osób, które te osoby polecą – generalnie od wszystkich osób, które będą w Twojej „słabszej nodze”.

Ten biznes tak na prawdę docenisz dopiero za kilka miesięcy, gdy będziesz miał w strukturze kilkadziesiąt czy kilkaset osób i będziesz zarabiał na zakupach osób, których nigdy nie poznałeś i do których sam być może nigdy byś nie dotarł.

Dlaczego muszę coś kupować?

Po ostatniej prezentacji napisało do mnie kilkanaście osób, które chciały wejść w ten biznes ale nie chciały inwestować na starcie żadnych pieniędzy. Prawda jest taka, że każdy biznes wymaga inwestycji. Jeśli wydaje Ci się, że kilkaset złotych na start to duża inwestycja to porównaj ją z kosztami otwarcia jakiejkolwiek innej działalności biznesowej.

Marketing sieciowy to model dystrybucji, w którym nie występują koszty pośredników, hurtowni czy reklamy a te oszczędności firma może przeznaczyć na wynagrodzenia dla osób, które faktycznie przyczyniły się do sprzedaży produktu. Firma MLM bez produktów to nic innego jak piramida finansowa!

O samych produktach więcej dowiesz się już jutro. Teraz powiem Ci tylko, że testując zamiennik posiłku SLM Smart w ciagu miesiąca schudłem 4,5 kg. Nie jest to może jakiś rewelacyjny wynik ale pamiętaj, że odchudzać trzeba się ZDROWO i zbyt szybka utrata wagi może być niebezpieczna dla zdrowia.

Czy to piramida?

Co rozumiesz pod pojęciem „piramida”? Struktura w MLM ma wygląd piramidy ale taki sam wygląd ma struktura każdej większej firmy. Jeśli boisz się, że MLM to piramida, obejrzyj proszę poniższy filmik:

Nie mam czasu

Każdy chyba kiedyś miał tyle na głowie, że nie potrafił znaleźć 1 godziny dla siebie, nie mówiąc już o jakimś dodatkowym biznesie. Dlatego jeśli nie masz teraz czasu to zapisz się i zajmij pozycję. Gdy będziesz miał czas, żeby zająć się tym biznesem, będziesz miał już zbudowaną grupę ludzi.

Nie mam pieniędzy

Jeśli faktycznie nie masz teraz pieniędzy to możesz poczekać aż je uzbierasz ale wtedy osoby, które mogły być w strukturze pod Tobą i pracować na Twoje dochody, będą nad Tobą. Powiesz, że te kilkanaście osób wiele nie zmieni. Pamiętaj jednak, że te osoby będą budować swoją wewnętrzną nogę i po roku może się okazać, że nie „straciłeś” 15 ludzi a 500. Dlatego czas ma ogromne znacznie, zwłaszcza jeśli zapisujesz się do zespołu, który działa bardzo aktywnie i codziennie pozyskuje partnerów do biznesu.

Poza tym zastanów się jaką historię chcesz opowiadać innym ludziom, kiedy będziesz przedstawiał im biznes… Chcesz mówić „Nie miałem pieniędzy ale przez miesiąc udało mi się tyle zaoszczędzić i wtedy dołączyłem” czy może wolisz mówić „Chociaż nie miałem pieniędzy to jednak zrobiłem wszystko aby je zdobyć i jak najszybciej wejść do biznesu, bo rozumiałem jaką szansę daje szybka decyzja„. Pokazując innym jak poważnie podchodzisz do tego biznesu sprawisz, że osoby którym będziesz przedstawiał biznes również potraktują go poważnie.

Czas Na Podjęcie Decyzji

Osoby, które osiągają sukcesy potrafią szybko podejmować decyzje. Wiesz ile mi zajęło dołączenie do biznesu po otrzymaniu informacji o nim? Mniej niż 10 minut 🙂 Pamiętam, że schodziłem wtedy z plaży w Mielnie i szedłem na obiad, gdy dostałem na Facebooku wiadomość od mojego Przyjaciela. Pisał, że dołączył do firmy MLM i jeśli chcę to mogę do niego dołączyć. Podał mi link do rejestracji a ja bez żadnego pytania po prostu zarejestrowałem się. Dobrze, że była opcja wysyłki za pobraniem, bo nie miałem przy sobie nawet karty.

Nie wiedziałem praktycznie nic o firmie ani o produktach. Nie znałem planu wynagrodzeń. Nie wiedziałem czy się do tego nadaję i czy sobie poradzę. Dlaczego więc dołączyłem? Bo Damian ma u mnie OGROMNY autorytet. Dzięki niemu znacząco rozwinąłem swój biznes w internecie i zacząłem inwestować w nieruchomości. Dlatego nie wahałem się ani chwili i wiedziałem, że w tej branży też zarobimy duże pieniądze.

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie mam u Ciebie takiego autorytetu ale mam wiedzę i doświadczenie w zarabianiu przez internet. I na prawdę wierzę, że możemy zarabiać razem – ramię w ramię. Chcę żebyś osiągnął sukces i to nie tylko dlatego, że Twój sukces finansowy będzie też moim sukcesem. Chcę widzieć więcej uśmiechniętych i szczęśliwych ludzi, którzy są WOLNI. Którzy robią to co chcą. Którzy żyją tak jak chcą a tak jak im ktoś kazał. Możesz mi wierzyć lub nie ale to na prawdę jest do osiągnięcia.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to możesz zrobić to teraz klikając poniżej. Możesz też kolejne dni, tygodnie czy miesiące przyglądać się tylko temu co robimy. Wybór należy do Ciebie.

 


Copyright 2018 . All rights reserved.