Mx.World nowa wersja znanego serwisu

Ten serwis to prawdziwa bomba z ostatnich miesięcy. Znany serwis MxRevShare zmienił się na Mx.World. Czy z korzyścią dla zarabiających w internecie? Moim zdaniem tak. Serwis ma dużo więcej możliwości, reklamy są coraz bardziej skuteczne i wprowadza nowe usługi. Wkrótce także paczki które będziemy mogli zakupić za Euro i Bitcoiny. Wydłużył się nieco okres w którym paczki zarabiają swoje 110%, za sprawą wprowadzenia 0.5 procentowego bonusu jaki firma daje za aktywność w soboty i niedziele. W pozostałe dni jest nadal 2.5% bonusu.

Klikając w ten link otworzy się strona wyglądająca jak na poniższym zdjęciu. Na samej górze strony od razu widać kto jest osobą zapraszającą.

mx-world_lp

Po kliknięciu w przycisk REGISTER otworzy nam się bardzo prosta strona rejestracji. Na poniższym zdjęciu znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do rejestracji nowego użytkownika, oraz tak jak jest to w moim przypadku zdjęcie sponsora.

mx-world_register_account

Wadą w Mx.World jest brak jeszcze tłumaczenia strony na język polski, tak jak to było w MxRevShare. Ale to wkrótce też się pojawi. Dla osób mających problem w zrozumieniu zawsze jest opcja w Chrom-ie tłumaczenia strony.

Wkrótce opiszę także główne i nowe funkcjonalności serwisu MX.WORLD. Pozostań ze mną w kontakcie i odwiedzaj moją stronę w celu uzyskania nowych informacji.

Kliknij_rejestracja