Jak zarabiać pasywnie?

Zarabianie pieniędzy nie jest takie łatwe i wiele osób już się do tego przekonało. Jednak jest możliwe, a problem polega na umiejętnym wyborze metod zarabiania, determinacji, poświęcenia i czasu w jakim chcemy zarobić określona kwotę. Wiele jest programów do zarabiania w internecie i wiele powstaje z dnia na dzień. Nie wszystkie jednak polegają na zarabianiu pasywnym. W zarabianiu w internecie ważny jest czas na ten biznes poświęcony, a wiele osób mimo realnej możliwości zarobku nawet 5 000 lub 10 000 zł na miesiąc nie są w stanie poświęcić nawet kilkunastu minut na ten biznes. Sa po prostu zbyt leniwi. Chcieliby zarabiać, ale i nic nie robić.
Nie można wierzyć tym wszystkim marketerom, którzy obiecują takie zarobki bez inwestycji w siebie i w program lub metodę zarobku. Piszą tak „Możesz zarabiać bez inwestycji, zobacz jak to robimy”.
Zwykle oznacza to, że szukają jeleni którzy wejdą w program, coś tam zapłacą i że niby dostaną zwrot po czasie, a wtedy zarabiają bez inwestycji. To prawda jest taka możliwość, ale nie jest to łatwe i zwykle trwa to trochę dłużej i nie wszystkim to wychodzi bez pomocy. Po czasie dostaniesz swój zwrot, ale musisz zapracować na to. Grupa za ciebie tego nie zrobi. Nikt nie będzie pracował za nas, a program nam płacił. Grupa daje narzędzia, trzeba je wykorzystywać i używać. Grupa za nas nie zarobi.

euro-105726_1280Zarabianie pasywne nie na tym polega. Nie można nazwać zarabianiem pasywnym klikanie codzienne w reklamy w programach takich jak PaidVerts, DigAdz, ClixSense itp. Programy typu Revenue Share też wymagają jakiegoś zaangażowania np. klikanie w reklamy. Chociaż one są trochę bliżej zarabiania pasywnego, gdyż kupujemy tam pakiety które dla nas zarabiają.
Ale tak na prawdę co oznacza zarabianie pasywne? Rozumiemy to przez fakt, że nic nie musimy robić, a dostajemy pieniądze i zarabiamy pieniądze. Tylko za co? Za nic nie robienie? Ciekawe, ale ja takiej metody nie znam. Nie wiem czy jakikolwiek milioner w początkowym okresie też nic nie robił, chyba że takim się urodził. Oczywiście jak już będziesz mieć ten milion lub kilka milionów $ to uruchamiasz swój biznes lub inwestujesz w inny biznes, gdzie ktoś inny pracuje na Twoja pensję. Możesz wtedy nic nie robić. Wtedy masz zarobek pasywny. Chodź to też jest dla mnie wątpliwe. Trzeba swojego biznesu pilnować bo albo Ciebie okradną albo z niego wykolegują. Taka to polska mentalność.
Tutaj jednak osoby które to czytają zakładam, że nie mają jeszcze tego miliona i nie mogą sobie pozwolić na takie nic nie robienie. Podejrzewam, że większość tutaj szuka pracy i możliwości zarobku na swoje konto, bez pracy dla swojego szefa. Albo jest w fazie nauki biznesu i zarabiania. Ja nie obiecuję swoim poleconym wielkich zarobków bez pracy. Trzeba pracować, nawet jeśli robimy to dla Siebie i w swoim domowym zaciszu. Musimy ciągle dążyć do celu, który sobie obraliśmy. Ale czy mamy swój cel? Każdy ma marzenia, tylko nie każdy je spisał lub skonkretyzował. To są nasze cele.
Moim głównym biznesem jest praca w grupie All In One Profits Team Polska, która daje mi poczucie bezpieczeństwa, ale także w kilku innych biznesach dla dywersyfikacji inwestycji i zarobków. Staram się jednak ograniczyć poświęcony czas na nie do minimum. Dlatego unikam już programów gdzie aby zarobić kilka centów lub dolarów muszę wyklikać kilkadziesiąt reklam. Szukam innych możliwości.

hand-577355_1280Jest jednak program w którym zarabiamy w 100% pasywnie. Nie musimy nic klikać oraz nie musimy polecać. Bez inwestycji jednak się nie da. Może nie wszyscy słyszeli o metodzie zdobywania funduszu na swoje projekty biznesowe zwanej CrowdFunding. Na czym to polega? Załóżmy, że mamy świetny pomysł na biznes, ale nie mamy funduszy na jego uruchomienie. Fundusze zdobywamy od innych ludzi dzięki obietnicy zwrotu im ich inwestycji z godziwym zarobkiem. Podobnie jak w bankach na lokatach, tylko że banki oferują nam wynagrodzenie za to w wysokości dobrze jak jest 3-4%. Ale to i tak poniżej inflacji. A co byście powiedzieli na lokatę 170% na 4 miesiące? Po 4 miesiącach dostajemy 170% naszego wkładu. Nie, to nie jest hyip, bo wypłata nie pochodzi z wpłat innych tylko z zysków projektu. Nie są to bajki, gdyż ten admin i firma takich projektów już uruchomili kilkanaście i wszystkie zwróciły się z nawiązką. Każdy inwestujący dostał zwrot z prowizją, a nic nie musiał robić, klikać czy polecać. Nie znajdzie się osoba w internecie która by, źle mówiła o tym programie. Paidverts to jeden z projektów tego admina i wiecie jaki odniósł sukces. Matką tego projektu jednak jest MyTrafficValue i to tam jest możliwość udziału w projektach uruchamianych przez tego admina. Nie wszyscy o tym wiedzą. Uczestnicy premium mają nawet możliwość zarobku 240% z inwestycji w projekt. Wiemy, że każdy projekt lub inwestycja to jest ryzyko. W bankach ryzyko jest minimalne, ale i zarobek mizerny. Powiedziałbym nawet bez zarobku, bo zarobek zżera inflacja. Nie jest to AmberGold lub inne dziadostwo. Ale jednak jest ryzyko, trudno określić jakie. Dlatego można w projekt wejść od kwoty nawet 1$. Inwestujemy tyle ile możemy zaryzykować, jest to dużo mniejsze ryzyko niż hazard, którego unikam. Rejestracja jest prosta trzeba się zarejestrować do Paidverts i automatycznie mamy konto na MyTrafficValue. Możesz też się zarejestrować bezpośrednio w MyTrafficValue. Co dalej dowiesz się ode mnie już  osobiście.
Osoby zainteresowany tą metodą inwestycji zapraszam do kontaktu ze mną.

film Maigret’s Night at the Crossroads 2017 streaming

2 thoughts on “Jak zarabiać pasywnie?”

  1. marekkomputer says:

    Witam dosyc ciekawa forma zarabiania przelecialem juz duzo sposobow na zarabianie ale nie bardzo mi sie one podobaly zwykle naciaganie lub proba naganiania klientow do bankow po kredyty co dla mnie wydaje sie zalosne.Jestem na pewnej stronie gdzie zainwestowalem 15 zl a ciagu 10 dni zarobilem 230 zl jak narazie to bardzo dobry przelicznik.prosze wiec cos wiecej do mnie napisac na ten temat.Pozdrawiam Marek z Legnicy.

    1. admin says:

      Problem w tym że nie wypłacisz tych 230 zł (znam ten program). Tutaj ryzyko tez jest, każdy z tych programów opiera się na pewnym schemacie lub biznes planie który nie jest znany do końca uczestnikom. Wszystko w sumie zależy od uczciwości admina i jego pomysłów na zarabianie. Sam program Paidverts to program typu Ponzi. Dlatego jak skończą się nowe wpłaty to zarobki będą tylko wirtualne. Większą widzę tu szansę dla MTV i zyskach z akcji. Jednak te ostatnio spadły na psy i wymaga ten program chyba dużego wstrząsu aby się podnieść na szczyty.

Comments are closed.