Czy można mu zaufać?

Programy RevShare powstają jak grzyby po deszczu. Ile z nich przetrwa dłużej? Ile z nich jest wypłacalnych? Co chwila jesteśmy zapraszani do tego, albo innego programu. Ile osób decyduje się na inwestycje od razu, a ile poszukuje więcej informacji o twórcach lub założycielach programu? Komu zaufać?

Bardzo często istotne informacje na temat programu lub właścicielach są ukrywane. Celowo się ich nie publikuje do publicznej wiadomości. Jak wtedy ocenić ryzyko? Przyznam, że sam w tym mam problem. Dlatego korzystam z ofert tylko osób zaufanych. Mam w świadomości ryzyko i nie biadolę gdy mimo tego program upadnie. Gdy nie ryzykujesz to nic nie zarabiasz. Minimalizuje ryzyko jak mogę, ale nie zawsze jest to możliwe.

W ostatnich dniach pojawił się nowy program RevShare jako kolejna odsłona lub kolejny moduł w dość już starym programie, który w pewnym momencie był bardzo popularny, potem przeszedł wiele metamorfoz, aby rozsławić się trochę niechlubnie wieloma restartami i problemami ze stabilnością wypłat. Teraz po wielu miesiącach prób poprawy swojego wizerunku uruchamia program w 100% revShare, którego cechami mają być:

  • paczki zarabiają, aż do osiągnięcia 110% wartości przez ok. 64 dni
  • paczki zarabiają dziennie 2%, a w weekendy 1%
  • stabilność ma zapewnić podział zarobków wg. zasady 70% na odkupienie, 30% na wypłaty. Zasada ta spowoduje podwojenie dziennych zarobków z przeciągu 2 miesięcy.
  • koszt paczki to 20$
  • żadnych restartów w module RevShare
  • wypłaty w ciągu 24 godzin
  • procesory STP, PayTOO, PM, OKPay

Zasady są ciekawe, ale czy można temu ufać. To są informacje pewne. Jednak wciąż nie wiemy co to za program oferujący takie możliwości. Nie znamy tez właściciela programu i w sumie jego nie poznamy, bo jest to firma reklamowa powstała w 2013 roku. Tworzy ja grupa ludzi bez żadnego określonego adresu funkcjonowania. Piszą, że pracują online dlatego nie mają adresu firmy. Stworzyli ten program na bazie dwóch innych programów, a w zasadzie po ich zlikwidowaniu.

Program o którym piszę to AdClickExpress. Ostatnie jego wcielenie tez było mocno kontrowersyjne, mimo tego mieli ciekawe rozwiązania zmiennych wartości DSC (czyli zmiany procentu dziennych zarobków, od 2 do 10%, jak HYIP) zależne od przychodów firmy, ale częste restarty bardzo do tego programu zniechęcały. Można było jednak w programie zarobić, ale trzeba było działać szybko i przemyślanie. Teraz w tym module revShare ma być lepiej, bo nie ma być restartów.

Aby skorzystać z programu trzeba jednak zarejestrować się w programie podstawowym AdClickExpress i dopiero potem przejść do modułu Monsoon. Nazwa pewnie wzięta ze znanego nam wszystkim programu TrafficMonsoon. Ciekawe, czy Charles Scoville się nie zbuntuje przeciwko temu? Na razie jednak zamierzam sprawdzić program nie czekając na to. Jestem świadomy ryzyka, tym bardziej, że z poprzednich wcieleń programu mam zamrożone prawie 2000$, z których w ostatnim czasie odzyskałem jedynie niecałe 50$. Na pytanie czy można zaufać programowi? Odpowiadam: w ograniczonym stopniu. Zastosuj zasadę zainwestuj, zarób i odzyskaj wkład najszybciej jak jest to możliwe. Reinwestuj tylko to co jest jako „repurchase”. Resztę wypłacaj. Jak już odzyskasz wkład to wtedy możesz zastanawiać się nad zwiększeniem udziału reinwestycji. Poniżej baner programu z którego można się zapisać. Kto potrzebuje więcej informacji lub pomocy zapraszam do kontaktu.