Co to właściwie jest?

Kolejny typowo polski program. Nie jest to HYIP, ale forma zarobku dosyć nowatorska.

I Kto Tu Jest Szefem czyli serwis szefem.pl

Osobą prowadzącą serwis jest Mariusz Napierała, zamieszkały ul. Mace St 39, Londyn

Z regulaminu wynika, że korzystanie z serwisu przez pierwsze 4 dni od dnia rejestracji jest bezpłatne. Po tym okresie, gdy ważność darmowej licencji wygaśnie, po zalogowaniu na konto na ekranie wyświetli się informacja dzięki, której użytkownik ma możliwość przedłużyć ważność swojego konta poprzez dokonanie płatności SMS w wysokości 5 pln (6,15 z VAT) lub rezygnacji z dokonania opłaty, które skutkuje zerwaniem niniejszej umowy z serwisem bez wzajemnych roszczeń.

Po upływie 4 dni od założenia konta pojawia się możliwość wysłania wiadomości sms umożliwiającej przedłużenie ważności konta. Opłaty SMS dokonywane w serwisie są opłatami dobrowolnymi, aktywującymi usługę dostępu do treści płatnych serwisu i przedłużającymi licencje na tą usługę o 3 dni. Całkowita cena usługi to koszt wysłania jednej wiadomości sms o treści ag.szef na numer 75480 i wynosi 5 pln (6,15 z VAT).

Nie można ukrywać, że koszt uczestnictwa w programie nie jest mały (61,5 zł/mc). Ale jak zarabiamy w Szefem.pl?

Stawka gwarantowana codziennej wypłaty zależna jest od obejmowanego stanowiska, które natomiast wyznacza ilość punktów uzbieranych w serwisie. Stanowisko menagera nie wymaga posiadania punktów, możesz więc objąć je bezpośrednio po zalogowaniu na konto wybierając trzeci tryb zarabiania.

Punkty Stanowisko Wypłata
0 Menager 8 pln dziennie
1 Kierownik 20 pln dziennie
8 Dyrektor 32 pln dziennie
30 Prezes 60 pln dziennie
120 Właściciel 200 pln dziennie
(6000 pln / mc)

 

Do kwot podanych w tabeli, doliczane są prowizje oraz gratyfikacje otrzymane od innych użytkowników serwisu. Pełna kontrola Twoich finansów dostępna jest za pośrednictwem panelu raportów finansowych na Twoim koncie.

Każdy otrzymany awans daje Ci 7 punktów (lub 40 pln jeśli wybrałeś tryb kariery). Każdy otrzymany bonus lub premia to dodatkowe 20 pln niezależnie od wybranego trybu zarabiania.

Użytkownik ma dwie możliwości wypłaty zgromadzonych środków:

 • Przelew na konto bankowe (czas oczekiwania do 5 dni, w większości przypadków środki na Twoje konto wpływają do 24 godzin)
 • Przekaz pocztowy na adres (czas oczekiwania do 14 dni)

Więcej o programie na TEJ stronie. Sprawdź jak to działa przez 4 dni za darmo.

Informacje na tej stronie pochodzą z zasad i regulaminu serwisu szefem.pl , których większość ludzi nie czyta zanim przystąpi do jakiegoś programu.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe słowa kluczowe

 • szefem com opinie
 • szefem pl opinie
 • I kto tu jest szefem opinię
 • szefem pl
 • szefem opinie

8 thoughts on “Co to właściwie jest?”

 1. Paul says:

  dojdę do kwoty 600 zł, to wam powiem, jak to jest z wypłacalnością, a póki co, to ile ludzi, tyle opinii i każdy co najwyżej tyle wie, ile zje..
  zauważcie, że większość opinii, które są pisane na forach, to głównie przez takie osoby, które nie mają z czymś do czynienia, a chcąc zabłysnąć i zniechęcić innych do korzystania, sami dołki kopią.. osobiście póki co jestem zadowolony z tego portalu, a jak przyjdzie się wypłacać pieniądze, to się okaże, jak jest naprawdę. niewiele już mi brakuje do przekonania się na własne oczy, czy warto będzie dalej w to inwestować.

 2. Andrzej says:

  Czy warto się zarejestrować w tym Programie i skąd są pieniądze na wypłaty dla uczestników.Mam trochę wątpliwości bo krążą w Internecie różne opinie co sprawia że ludzie nie chcą rejestrować.Program ten byłby bardziej wiarygodny gdyby opłaty za przedłużenie były potrącane z pieniędzy które są zarobione na koncie.Administrator powinien wprowadzić np jedną opłatę raz w miesiącu te 61.50 zł z możliwością opłaty za przedłużenie z pieniędzy które uczestnik ma na swoim koncie.Nie było by takich problemów i wątpliwości i Program byłby wiarygodny.

  1. Gonia says:

   http://www.szefem.com/?r=36355 zapraszamy naprawdę warto

 3. Ewa says:

  I co ciekawe….napisane jest, że osoba na danym poziomie ma gwarantowaną stawkę dzienną co jest nieprawdą, bo kiedy kurs firmy jest na minusie to i stawka dzienna jest odpowiednio niższa…Nie jest więc tak, że jak ktoś ma np. poziom dyrektorski i stawkę 32 zł to będzie taką stawkę codziennie otrzymywał, bo na początku owszem, będzie otrzymywał nawet większą stawkę (dzięki dodatniemu kursowi firmy) ale potem będzie się zdarzał kurs na minusie i o żadnej gwarancji być nie może.

 4. Ewa says:

  Program ten to chyba jednak SCAM. Na początku wydawał mi się ok, ale znalazłam w sieci mnóstwo opinii, że program ten nie wypłaca pieniędzy. Poza tym, tak jak wspomniał Hubert Oleszczuk, na czym niby ten program ma zarabiać? Jeśli jeden uczestnik płaci 60zł/ mies. a ma do wypłaty na poziomie kierownika np. 600 zł to jakim cudem właściciel jest w stanie wypłacić takie pieniądze? Powiedzmy, ze jest 5 takich uczestników i każdy z nich jest na takim samym poziomie w programie i ma zarobić po 30 dniach około 600 zł. To z tych 5 użytkowników właściciel ma 300 zł ( i to jeszcze z podatkiem, więc jeszcze musi odliczyć od tego vat i podatek dochodowy) skąd więc weźmie 3000 zł wypłaty dla tych ludzi?

 5. admin says:

  Dzięki za komentarz. Od samego początku program wydawał mi się podejrzany. Nie wiadomo właśnie na czym zarabia i o co tu właśnie chodzi? Dopóki nie otrzymam jasnych informacji lub potwierdzeń wypłat z programu uznaję program za … nie wiem co wpisać. Scam? Trudno tak ocenić bo nic tam nie wpłacałem, inwestowałem. Nie wiem czy definicja scam-u obejmuje tego typu programy. Chyba, że program do wyłudzania danych tzn. emaili bo nic więcej tam się nie podaje.

 6. Hubert Oleszczuk says:

  Ten program to prawdopodobnie oszustwo, bo:
  -Dołączyłem do niego i do grupy na Facebooku, kilka dni temu pojawiły się informację o tym, że program nie wypłaca pieniędzy
  -W programie zarobiłem w ciągu jednego dnia ponad 100zł, mimo że nie zrobiłem NIC (nawet nie kiwnąłem palcem)
  -Zarabiasz 8zł dziennie nawet jeżeli NIC nie zrobiłeś i NIC nie zrobisz. Czyli w skali miesiąca zarobisz 240zł (natomiast koszt będzie wynosił 61,5zł). Pozostaje pytanie – w jaki sposób firma ma zarobić jakiekolwiek pieniądze?
  -W regulaminie nie było zapisu o tym, że nie można założyć wielu kont. Czyli mogłeś sobie założyć 30 kont ze swojego linku partnerskiego (nie trzeba było nawet podawać maila) i wtedy zarobiłeś wymagane 600zł praktycznie od razu i wskoczyłeś na poziom w którym zarabia się 200zł codziennie, mimo że nic się nie robi.
  -Program nie oferował żadnego produktu (chyba, że produktem można nazwać dostęp do platformy, w której można czatować z innymi, przyznawać premię swoim poleconym)
  -Przyznanie premii swojemu poleconemu nie zabierało nic z konta (osoba dostawała 20zł, natomiast Ty nic nie traciłeś). Po raz kolejny pojawia się pytanie – skąd portal bierze pieniądze na to?

  Te wszystkie powody sprawiają, że od programu szefem.pl lepiej trzymać się z daleka 😉 Chyba, że ktoś pokaże mi dowód wypłaty 600zł, lub wyjaśni w jaki sposób ten portal ma zarabiać na siebie, to wtedy zmienię o nim zdanie.
  Hubert Oleszczuk ostatnio opublikował…#9 czerwiec podsumowanie – jak wzbudzić motywację?My Profile

  1. Milena says:

   W jaki sposób udało Ci się samemu zakładać tyle kont? Nie ma o tym w regulaminie ale co z tego jak ta opcja jest technicznie zablokowana podczas rejestracji mi wyskoczyło, że system wykrył już moją rejestrację w serwisie i nie dało się założyć ani jednego dodatkowego konta. Inna sprawa to jaki sens zakładać samemu tam konta jak dopiero po 7 dniach pokazuje się informacja, które z kont są aktywne a które to spam konta. System jakby to sam wykrywa.

Comments are closed.