AllInOneProfits to nie tylko hosting i autoresponder

aiop-tm-d4All In One Profits to nie tylko hosting nie ograniczonej liczby domen i subdomen,
to nie tylko autoresponder z nieograniczoną liczba subskrybentów i kampanii,
to także system z wieloma dodatkowymi narzędziami biznesowymi oraz
system biznesowy służacy do zarabiania pieniędzy.
Jakie narzędzia dodatkowe oferuje AllInOneProfits oraz czy są one nam potrzebne?

Hosting – dzięki hostingowi zbudujesz swoją własną stronę internetową,
sklep internetowy, bloga lub portal społecznościowy. W ramach hostingu otrzymujesz
między innymi 500MB przestrzeni dyskowej, wydajny i elastyczny panel sterowania
w którym wszystko łatwo sobie ustawisz dla Twoich potrzeb, nielimitowaną liczbę adresów email,
nielimitowaną liczbę obsługiwanych domen, dostęp do niezliczonej ilości baz danych,
które sam stworzysz przy pomocy kilku kliknięć itd. Trudno wypisać jak wiele zalet posiada ten hosting.

Autoresponder – Najważniejsza cecha to nieograniczona liczba zapisanych na Twoich listach osób. Ale ktoś powie, ale po co mi autoresponder? Ktoś kto zaczyna swoją przygodę i pracę w biznesie sieciowym to zapewne jeszcze nie wie, jak jest to ważne narzędzie. Bez tego, marketing nie działa. To cała Twoja baza klientów i potencjalnych klientów. Tu zbierasz kontakty ze stron przechwytujących, potem nawiązujesz relacje. Relacje to podstawa biznesu, mając dobre relacje zbierasz zaufanie. Łatwiej kupowac coś od zaufanych znanych osób niż od przypadkowo poznanych. To jest Twój skarb. Dzięki temu zarabiasz i rozwijasz swój biznes.

Rotator – Proste ale przydatne narzędzie w sytuacji gdy działasz w kilku biznesach, lub posiadasz wiele stron przechwytujacych i nie chciałbyś ciagle powtarzać się z tym co wszyscy w danej chwili promują. Przy pomocy tego linku promujesz jeden właśnie ten link, a on rotacyjnie przy kliknięciu w niego promuje po koleji Twoje wpisane linki do rotatora. Bardzo fajne i ciekawe narzędzie.

Tracker – To narzędzie do statystyki. Słuzy on do analizy skuteczności Twoich działań marketingowych.

Splash Builder – Rewelacyjne narzędzie dzięki któremu odróżnisz się od wszystkich. Tworzysz swoją własną stronę przechwytującą, dzięki kilku klikom. Wykorzystaj w niej film Video np. YouTube, swoje grafiki, czcionki, swój własny tekst itd. Twoja strona dzięki temu jest niepowtarzalna inna od wszystkich. Przy pomocy trackera sprawdzasz jak jest skuteczna i modyfikujesz ją ile razy chcesz aby mieć najlepszy efekt. Stron w tym narzędziu budujesz tyle ile potrzebujesz.

Czyż to nie wspaniały system z taką ilością narzędzi do budowania własnego biznesu?

pasywny-dochodA wszystko jest niezwykle proste w użyciu. Nie trzeba być informatykiem, specjalistą od programowania aby z tego korzystać. Otrzymujesz także video instrukcje jak z tego korzystać. Część jest po angielsku, ale nie ma co się martwić w grupie AIOP Polska dostajemy to samo a nawet więcej po Polsku. Wszystko w AllInOneProfits jest robione dla nas. Płacić za AIOP możemy już przy pomocy karty płatniczej. Wypłaty zarobionych pieniędzy wykonujemy na procesor płatniczy wtedy kiedy chcemy. Z tych pieniędzy możemy też opłacić abonament za kolejny miesiąc. Biznes budujemy z ludzi, a ludzie budują biznes dla nas.

Koszt to tylko 10$ + 1.5$ za procesor płatniczy. Czyli niecałe 40zł/mc.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

A jakie zarobki? 100% prowizji to po pierwsze. Poza tym struktura w której zarabiasz z co drugiej osoby właśnie 100% prowizji. Pozwala to zbudować stały pasywny dochód na lata.

Każdy inny biznes w którym będziesz działał zaczniesz od budowania listy właśnie w AIOP.

Więcej dowiesz się z tej strony –>> http://jakzarabiam1.000USD.pl/prezentacja

Rejestracji dokonasz TUTAJ –>> http://www.allinoneprofits.com/join.php?id=robert1b